O firmie:


Nazwa: GMS Corporation sp. z o.o.


NIP: 7343040161


Adres: Krynicka 55


Miejscowość: Nawojowa


Kod pocztowy: 33-335


Telefon: 18 445 70 93


Domena: https://gms-system.com/


Opis:


Umiejętna organizacja przestrzeni zlokalizowanej na terenie nieruchomości pod kątem zarządzania odpadami i przechowywania śmieci jest bardzo ważna, dlatego też nie należy ignorować tych zagadnień w procesie planowania rozmieszczenia poszczególnych elementów wyposażenia na obszarze obiektu. Bardzo ważne jest to, aby przeanalizować swoje potrzeby i wiedzieć, jakie rozwiązania chce się wdrożyć w miejscach przydomowych. Istotną kwestią bez wątpienia jest uporządkowane przechowywanie odpadów, a także wyznaczenie dla nich takiej lokalizacji, która nie wpływa na estetykę całościowej nieruchomości.

Podmiot o nazwie GMS System Corporation funkcjonuje w branży wyposażenia i jest producentem między innymi altan śmietnikowych. Przedsiębiorstwo jest usytuowane na obszarze Nawojowej. Skorzystanie z propozycji, jakie firma ma dla osób zainteresowanych, może być doskonałym rozwiązaniem zarówno dla osób prywatnych, jak i zajmujących się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. Oferta podmiotu może przydać się właścicielom nieruchomości:

  • mieszkalnych
  • komercyjnych

Zakres propozycji, jakie przedsiębiorstwo ma dla swoich klientów, obejmuje wysokiej jakości wiaty na śmieci, bramy segmentowe, rozwierane bramy panelowe jednoskrzydłowe, bramy garażowe uchylne, rozwierane bramy panelowe dwuskrzydłowe, drzwi piwniczne, rozwierane bramy blaszane dwuskrzydłowe, wiaty stalowe, rozwierane bramy blaszane jednoskrzydłowe, ścianki działowe, garaże stalowe, osłony śmietnikowe, a także garaże zbiorcze. Można tutaj liczyć na bardzo atrakcyjne ceny, kompleksowe wsparcie, rozbudowaną ofertę, wysoką jakość obsługi klienta, duże zaangażowanie i profesjonalne podejście do zadań. Warto sprawdzić propozycje podmiotu.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O GMS Corporation sp. z o.o.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

https://adwokat-nataliachrostek.pl/

Nieruchomości Bułgaria

https://www.nieruchomoscibulgaria.pl/

Radecka, Lucyna Radecka

https://radecka.pl/