O firmie:


Nazwa: Gomeo


NIP: 676-22-94-078


Adres: Nowosądecka 74


Miejscowość: Kraków


Kod pocztowy: 30-683


Telefon: 508 323 000


Domena: https://www.gomeo.com.pl/


Opis:


Każdy przedsiębiorca wie, że bez reklamy nie ma wielkich szans na wypromowanie nawet najlepszego produktu. Nie musi jednak od razu inwestować w wielkie akcje promocyjne. Często wystarczy, że zamówi ładnie zaprojektowane ulotki, powiesi baner przyciągający wzrok w dobrze widocznym miejscu itp, a wybierając się na targi, może zdecydować się na zamówienie roll-upów.

Każdy ze wspomnianych materiałów i dużo więcej można zamówić w drukarni Gomeo działającej w branży od lat, mającej doświadczenie, a przede wszystkim świetne maszyny, które pozwolą na stworzenie reklam satysfakcjonujących każdego zleceniodawcę. W ofercie dla klientów nie tylko z Krakowa jest drukowanie rozmaitych materiałów reklamowych, od prostych wizytówek, po potężne banery. Warto skorzystać z usług właśnie tej firmy, ponieważ gwarantuje szybki czas realizacji i atrakcyjne ceny. 

Wszystkie zamówienia składa się online, a procedura jest niezwykle prosta. Przesławszy pliki gotowe do wydruku, klient może mieć pewność, że zlecenie zostanie wykonane nawet w ciągu 3 dni roboczych. Na stronie firmy dostępne są także informacje, w jaki sposób przygotować plik do wydruku. Klienci z Polski nie płacą za dostawę, ponieważ na terenie całego kraju jest ona darmowa, jeśli zlecenie zostanie opłacone z góry. Drukarnia przyjmuje również zlecenia od klientów zagranicznych i zapewnia, że jakość wykonanej pracy będzie satysfakcjonująca.

W ofercie tego przedsiębiorstw dostępne są między innymi:

  • ulotki zwykłe i składane,
  • wizytówki, 
  • plakaty,
  • teczki ofertowe,
  • naklejki, 
  • notesy,
  • papier firmowy

i wiele innych drobnych artykułów, jak również mnóstwo reklam wielkoformatowych. Nie sposób wymienić wszystkich produktów, których drukowaniem zajmuje się ta firma. Aby poznać cały asortyment, wystarczy odwiedzić jej stronę.

Warto dodać, że przedsiębiorstwo to bardzo się stara, aby materiały, na których wykonuje nadruki były wysokiej jakości, szczególnie jeśli mają być wykorzystane na dworze i narażone na niekorzystne działanie pogody. Klienci, którzy już współpracowali z tą firmą, są zadowoleni z usług i jakości wydruku. Co więcej, stała współpraca nagradzana jest indywidualnym podejściem oraz ciekawymi rabatami. Jeśli chodzi o ceny poszczególnych artykułów, to są one uzależnione od specyfiki zamówienia, ilości sztuk itp, dlatego ustalana jest indywidualnie.

Data dodania: 2021-12-26
Autor: Daria Piotrowska
Źródło:
https://www.gomeo.com.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Gomeo

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

https://adwokat-nataliachrostek.pl/

PPHU "BU-MOR"

https://ocenaryzykazawodowego.com

Nieruchomości Bułgaria

https://www.nieruchomoscibulgaria.pl/