O firmie:


Nazwa: GREENHOUSE SERVICE S.C.


NIP: 5751886751


Adres: Kasztanowa 12


Miejscowość: Lubliniec


Kod pocztowy: 42-700


Telefon: 504 130 489


Domena: https://greenhouse-service.pl/


Opis:


Większość dziedzin ogrodnictwa zajmuje się stwarzaniem odpowiednich dla roślin warunków, by te mogły zakwitnąć lub wydać plony niemożliwe do zaobserwowania u pozostawionych samym sobie podobnych gatunków. Profesjonaliści oraz hobbystyczni ogrodnicy mogą liczyć na pomoc Greenhouse Service w tym obszarze. Firma zajmuje się dystrybucją ekskluzywnych, belgijskich szklarni ogrodowych oraz oferuje indywidualnie dobrane rozwiązania zainspirowane skandynawską filozofią dbałości o dizajn i funkcjonalność.

Polski klimat bywa kapryśny i nie jest łatwy do okiełznania dla ogrodnika. Określa się go jako umiarkowany ciepły przejściowy, lecz jego nazwa nie odzwierciedla jednak na pierwszy rzut oka w pełni, jak bardzo zmienny potrafi być. Sięgają tu wpływy zarówno oceaniczne, jak i kontynentalne, powodując swoistą chaotyczność. Na terenie kraju przeplatają się pozornie przeciwne elementy pogodowe: silne opady, mrozy, przymrozki, upały oraz susze.

Owa skomplikowana charakterystyka polskich procesów atmosferycznych odbija się oczywiście na sezonie wegetacyjnym. Wysokie temperatury i brak opadów są łatwiejsze do zrekompensowania roślinom niż niespodziewane przymrozki na wiosnę lub jesień.

Dobra wiadomość jest jednak taka, że w strefach klimatu umiarkowanego, produkcja warzyw, owoców czy kwiatów jest jednak możliwa praktycznie w ciągu całego roku dzięki opóźnieniu lub przyspieszeniu upraw przy zastosowaniu ocieplanych osłon: szklarni czy oranżerii. Dobrze zaprojektowana cieplarnia pozwala uprawiać rośliny co najmniej od lutego do listopada.

Działalność Greenhouse Service obejmuje wszystkie aspekty niezbędne dla zainstalowania ogrzewanych ogrodów zimowych:

  • produkty najwyższej jakości od renomowanych producentów

  • 12 lat gwarancji

  • dostawa materiału na terenie całego kraju

  • profesjonalny montaż

W ofercie znajdują się również inne rodzaje konstrukcji ogrodowych: zadaszenia tarasów, zabudowy balkonów, markizy.

Misją firmy jest dostarczenie pasjonatom estetycznych rozwiązań za pośrednictwem przytulnych przestrzeni, w których jest przyjemnością pracować i przyjmować gości.

Data dodania: 2019-02-24
Autor: Agata Sikora
Źródło:
https://greenhouse-service.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O GREENHOUSE SERVICE S.C.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

https://www.ultra-elektro.pl/

tapetuj.pl Sklep internetowy

https://tapetuj.pl/

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

https://spectlumacz.pl/