O firmie:


Nazwa: greentex24


NIP: 781-180-19-50


Adres: Nyska 61a


Miejscowość: Wrocław


Kod pocztowy: 50-505


Telefon: 501 727 858


Domena: https://www.greentex24.pl/


Opis:


Podstawowe akcesoria potrzebne do sprzątania to oczywiście ścierki. Znajdują wszechstronne zastosowanie - można je wykorzystywać na mokro, i na sucho, korzystając z nich w łazience, kuchni, salonie, szpitalu czy firmie komputerowej. Zakres ich zastosowań jest bardzo duży, w związku z tym można je podzielić na grupy przeznaczenia.

 

Najpopularniejszym włóknem stosowanym w produkcji ścierek jest mikrofibra, produkt technologii chemicznej, składający się z włókien poliamidowych i poliestrowych. Ma ona zdolność do wchłaniania bardzo dużej ilości wody oraz brudu, ponieważ gęstość jej włókien jest większa, niż w przypadku innych produktów tego typu.

 

Ścierka z mikrofibry dostępna w ofercie sklepu greentex24.pl należy do materiałów najlepiej radzących sobie ze sprzątaniem zabrudzonych powierzchni. Bardzo dobrze wchłaniają wodę i dlatego znakomicie nadają się do ścierania mokrych i wilgotnych miejsc, gdzie rozlały się płyny. Ze względu na elektrostatyczne działanie, wyjątkowo skutecznie czyszczą zakurzone elementy, dokładnie zbierając drobinki brudu i po wytrzepaniu można je wykorzystać ponownie.

 

Kolejnym miejscem do ich zastosowania są okna. Podczas mycia nie zostawiają smug, a po wypolerowaniu pięknie błyszczą. Dzięki temu, że materiał na ściereczki jest bardzo miękki, możliwe jest dokładne czyszczenie powierzchni wymagających glansowania np. armatura, elementy metalowe, granit. Nie zostawiają śladów i nie zarysowują mytej nawierzchni. Nawet w kuchni ściereczka ta znajdzie zastosowanie, zastępując zwykłą szmatkę, przy czyszczeniu zabrudzonych naczyń i polerowaniu kieliszków i szklanek.

 

Co bardzo ważne, ma ona działanie antybakteryjne, ponieważ raz przyczepione zabrudzenia zostają we włóknach szmatki, a jej sztuczny charakter nie tworzy dobrego środowiska dla rozwoju bakterii. Jej aktywność jest możliwa nawet do 500 prań, dzięki czemu nie obciąża budżetu domowego coraz to nowymi zakupami, jak w przypadku ścierek bawełnianych, albo ręczników papierowych. Występuje w wielu wersjach kolorystycznych, różnych kształtach i rozmiarach.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O greentex24

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:CrazyFejm - Promowanie na instagramie

https://crazyfejm.pl/

Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska

https://www.lodz-adwokat.pl/

F.H.U AKA Ewelina Brach

http://www.deszczowka24.pl/