O firmie:


Nazwa: GROWWEED.PL


NIP: 8952128510


Adres: Słoneczna 4


Miejscowość: Bielany Wrocławskie


Kod pocztowy: 55-040


Telefon: 574 129 806


Domena: https://www.growweed.pl/


Opis:


Coraz więcej osób decyduje się na rozpoczęcie przygody z domową uprawą roślin. Taka czynność wymaga odpowiedniego przygotowania - zarówno od strony teoretycznej poprzez zdobycie wiedzy i cennych porad od bardziej doświadczonych hodowców, jak i praktycznej związanej z zakupem niezbędnego sprzętu. W pierwszej kolejności należy określić, jakie warunki będą potrzebne do wzrostu uprawianych sadzonek, a dopiero później będzie można skompletować poszczególne elementy. Należy także pamiętać o wygospodarowaniu dodatkowej przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Kluczowym elementem, bez którego rośliny z pewnością nie będą prawidłowo się rozwijać, jest oczywiście dopływ określonej ilości światła. Niestety nie zawsze wystarczy naturalne światło i trzeba wspomagać się dodatkowym oświetleniem (często również w nocy). W sklepie internetowym growweed.pl można znaleźć wysokiej jakości produkty od Mars Hydro, które znacznie ułatwią i przyspieszą proces wzrostu sadzonek. Producent proponuje głównie lampy LED GROW różniące się mocą oraz rozmiarem. Dodatkowo w ofercie dostępne są specjalne wieszaki do podtrzymywania całej konstrukcji na określonej wysokości (w zależności od etapu rozwoju rośliny).

Czym wyróżniają się lampy LED GROW?

Tego rodzaju oświetlenie nie nagrzewa się, przez co sadzonki nie są narażone na żadne uszkodzenie. Co więcej, niektóre sprzęty zostały wyposażone w specjalny sterownik kontrolujący rodzaj i natężenie światła dochodzącego do roślin. Kolejna ważna kwestia do bardzo cicha praca, co z kolei przekłada się na komfort użytkowania mieszkania lub domu, w którym równocześnie odbywa się hodowla. Oczywiście nie można tutaj nie wspomnieć o walorach energooszczędnych, ponieważ lampy ledowe nie pobierają zbyt wiele prądu (nawet przy ciągłości pracy). 

Każdy sprzęt, który jest dostępny w sklepie online, został odpowiednio opisany, jednak w razie dodatkowych pytań najlepiej zwrócić się o pomoc bezpośrednio do pracowników growshopu. Marka działa zarówno online wraz z błyskawiczną wysyłką zakupionych produktów, jak również stacjonarnie na terenie Poznania, Warszawy i Bielan Wrocławskich. Ponadto klienci mogą zapoznać się z licznymi poradami i branżowymi newsami dostępnymi na firmowym blogu. W sklepie można znaleźć wszystkie elementy potrzebne do rozpoczęcia lub rozbudowy domowej hodowli.

Data dodania: 2022-05-23
Autor: Agata Sikora
Źródło:
https://www.growweed.pl/pl/c/MARS-HYDRO-LED/343


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O GROWWEED.PL

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:CrazyFejm - Promowanie na instagramie

https://crazyfejm.pl/

Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska

https://www.lodz-adwokat.pl/

greentex24

https://www.greentex24.pl/