O firmie:


Nazwa: GRUPA INWESTYCYJNA HOSSA S.A.


NIP:


Adres: Władysława IV 43


Miejscowość: Gdynia


Kod pocztowy: 81-395


Telefon: 58 620 70 33


Domena: https://www.hossa.gda.pl


Opis:


Szukając przyjaznego miejsca do zamieszkania, warto pomyśleć o strefie nadbałtyckiej, która każdemu ma coś do zaoferowania. Nie dość, że są to przepiękne tereny, to należą również do obszarów mocno rozwijających się. Jednym z miast uznawanych za najprężniej rozwijający się ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy jest Gdynia. Jej nowe dzielnice usytuowane są wśród lasów. Jest to bez wątpienia jedno z najbardziej malowniczych miast w kraju.

Nie ma też problemów, jeśli chodzi o zamieszkanie, ponieważ sprzedaż mieszkań w Gdyni prowadzi firma deweloperska, istniejąca na rynku mieszkaniowym już od ponad ćwierćwiecza. Jest to trójmiejskie przedsiębiorstwo, starające się, aby wszystkie nowo powstające inwestycje były doskonale wkomponowane w istniejącą tkankę miejską. Prowadzi budowy w różnych miejscach - jedne znajdują się w centrum, inne zaś na obrzeżach pośród lasów, a nawet w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

W mieście tym znajdą odpowiednie warunki osoby zainteresowane bogatym życiem kulturalnym i towarzyskim, jak również takie, którym zależy na spędzeniu wolnego czasu wśród zieleni. Są tam również doskonałe warunki do uprawiania różnych sportów na świeżym powietrzu. Nowo budowane osiedla powstają od razu z infrastrukturą, dzięki której mieszkać się tam będzie komfortowo.

Poza sprzedażą mieszkań deweloper pomaga  też swoim klientom w otrzymaniu kredytu. Dzięki temu, że współpracuje z wieloma bankami, może pomóc w załatwieniu kredytów na preferencyjnych warunkach. Na stronie firmy Grupa Inwestycyjna Hossa dostępna jest wyszukiwarka mieszkań, gdzie z łatwością można znaleźć mieszkania gotowe do zasiedlenia, jak również takie, które zostaną oddane w kolejnych latach. Wystarczy wybrać z opcji:

  • miasto,
  • metraż lokalu,
  • liczba pokoi,
  • piętro,

aby po chwili mieć dostęp do bogatej oferty rozmaitych lokali mieszkalnych razem z ich planem. Warto również dodać, że mieszkania na piętrach mają balkony lub tarasy, natomiast klienci nabywający lokale na parterze mogą liczyć na nieduże ogródki. 

Data dodania: 2022-01-31
Autor: Sandra Michalak
Źródło:
https://www.hossa.gda.pl/nowe-mieszkania-gdynia/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O GRUPA INWESTYCYJNA HOSSA S.A.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Tapestry

https://www.tapestry.pl/

DOWAN Sp. z o.o.

http://www.dowan.com.pl/

Agencja Reklamowa BrandTailors

https://wypromujemy.com/