O firmie:


Nazwa: Haki Holownicze


NIP:


Adres:


Miejscowość:


Kod pocztowy: -


Telefon:


Domena: https://hakiholownicze.pl


Opis:


Przyczepa kempingowa, transportowa, do przewozu łodzi, motorów czy zwierząt – wszystkie muszą być dobrze zamocowane do pojazdu. Dla pełnego bezpieczeństwa i zapewnienia stabilności stosuje się odpowiednio dobrane haki holownicze, takie, które będą wytrzymałe, solidne i dostosowane do wagi ciągniętego ładunku. Osoby szukające najlepszego haka do swojego samochodu często zastanawiają się, który model sprawdzi się najlepiej.

Podczas dopasowywania tej części warto pamiętać, że haki różnią się między sobą rozmiarami i kształtem. Inaczej wygląda hak do audi, a inaczej ten przeznaczony do fiata, hondy czy saaba. Wiele też zależy od typu nadwozia. Z tego względu, aby nabyć właściwą część, dobrze jest skorzystać z wyszukiwarki zamieszczonej na stronie internetowej profesjonalnego sklepu z hakami. Do rubryk należy wprowadzić dane na temat pojazdu, czyli markę, model i rok produkcji. Dla doprecyzowania konieczne jest też zaznaczenie typu nadwozia (na przykład combi, sedan, liftback).

Sklep internetowy HakiHolownicze.pl, dostarczający haki do wszystkich marek i modeli aut, zarówno osobowych, dostawczych, jak i SUV-ów, przygotował bardzo szeroką ofertę. Klienci mają do dyspozycji kilka rodzajów haków, w tym przede wszystkim:

  • stałe haki holownicze,
  • haki chowane pod zderzakiem,
  • haki demontowane,
  • haki z wypinaną kulą.

Ponadto dostępne są też haki do zastosowań profesjonalnych i do przyczep z dużym obciążeniem (ponad 3 tony). Haki holownicze z odkuwką z dwoma lub czterema otworami montażowymi przyłącza się do płyty kołnierzowej umieszczonej pod zderzakiem. W przypadku odkuwek dwuotworowych można przykręcić je i do górnej, i do dolnej linii otworów płyty, a tym samym regulować wysokość umieszczenia haka.

Wszystkie oferowane haki holownicze pochodzą od sprawdzonych i zaufanych producentów. Są wśród nich wyroby takich marek jak Westfalia, Brink czy Steinhoff, gwarantujących jakość i niezawodność. Ponadto w sklepie można też nabyć wiązki 7- i 13-pinowe do podłączenia przyczep. Przewody umożliwiają włączenie oświetlenia w przyczepie, w tym świateł pozycyjnych, stopu czy kierunkowskazów.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Haki Holownicze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl

http://www.doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl/

Iluzjonista - Filip Piestrzeniewicz

https://www.piestrzeniewicz.pl/

Copywriter.pl

https://www.copywriter.pl/