O firmie:


Nazwa: HANNSA PRECISION


NIP: 1182097973


Adres: Piwna 12


Miejscowość: Konotopa


Kod pocztowy: 05-850


Telefon: 227220509


Domena: http://www.hannsa.pl/


Opis:


Gdy prowadzi się własną działalność gospodarczą związaną z obróbką materiałów, należy pamiętać o tym, aby dokładnie przeanalizować zapotrzebowanie swojego biznesu na specjalistyczne narzędzia. Trzeba wiedzieć, co można wykorzystywać do realizacji poszczególnych zadań w firmie, a także starannie zaplanować działania dotyczące zaopatrzenia w sprzęt. W przypadku podmiotów działających w dziedzinach takich jak motoryzacja, czy też produkcja maszyn praktycznym rozwiązaniem może się okazać centrum obróbkowe. Jest to maszyna, która łączy w sobie narzędzia przeznaczone do realizacji prac związanych toczeniem i frezowaniem. Wykorzystując taki sprzęt, można obrabiać skrawaniem elementy, które wymagają dużej dbałości o szczegóły. Jest to więc przydatna opcja zarówno w niewielkich podmiotach, jak i w dużych przedsiębiorstwach.

Produkuje go firma HANNSA PRECISION, zlokalizowana na terenie Ożarowa Mazowieckiego. Podmiot ma swoim klientom wiele do zaoferowania. Przedsiębiorstwo funkcjonuje w branży maszyn specjalistycznych. Zaangażowanie firmy do współpracy stanowić może świetne rozwiązanie dla tych, którzy zajmują się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej w dziedzinach takich jak między innymi produkcja. W ofercie podmiotu znaleźć można m.in. centra:

  • poziome obróbkowe,
  • tokarskie na prowadnicach ślizgowych,
  • pionowe obróbkowe,

oraz różnego rodzaju tokarki.

Dodatkowo przedsiębiorstwo świadczy usługi serwisowe w zakresie przeprowadzania przeglądów technicznych maszyn, ich uruchomienia, czy wykonywania napraw sprzętu. Skorzystanie z oferty firmy może być wygodną i praktyczną opcją dla tych, którzy chcą mieć w swoim biznesie profesjonalne i wysokojakościowe narzędzia do przeprowadzania prac związanych z obróbką skrawaniem. Osoby zainteresowane mogą tutaj liczyć na dosyć rozbudowany zakres dostępnych propozycji, wysoką jakość obsługi klienta, duże zaangażowanie w przeprowadzane działania, bardzo atrakcyjne ceny, kompleksowe wsparcie i fachowe podejście do wykonywanych zadań. Warto sprawdzić ofertę podmiotu.

Data dodania: 2023-04-08
Autor: Cezary Wasilewski
Źródło:
http://www.hannsa.pl/produkty/centra-obrobkowe/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O HANNSA PRECISION

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

https://www.kancelariamazurek.pl/

Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński

https://prosterozwody.pl/

Smak Dzieciństwa

https://smakdziecinstwa.eu/