O firmie:


Nazwa: HEUTE SERVICE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


NIP: 5222919396


Adres: Wałowicka 19A


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 02--45


Telefon: +48 22 863 64 71


Domena: http://www.heute.pl


Opis:


Obuwie to wizytówka eleganckiego człowieka, dlatego warto zadbać o jego estetykę. Pozwalają na to maszyny czyszczące obuwie, oferowane przez markę HEUTE. Firma od wielu dekad zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń o niezawodnej funkcjonalności i nowoczesnym designie. Jej maszyny do czyszczenia butów doskonale sprawdzają się w biurach i urzędach, a także we wszelkiego rodzaju innych obiektach użyteczności publicznej, takich jak na przykład dworce, lotniska, parkingi itp.

Wyspecjalizowane maszyny zostały zaprojektowane w profesjonalnych laboratoriach, korzystających z zaawansowanych technologii. Dzięki temu gwarantują wyjątkową skuteczność i są ergonomiczne w użytkowaniu. Marka zadbała także o minimalistyczny wygląd urządzeń, by mogły one z łatwością wkomponować się w otaczającą przestrzeń. W katalogu firmy dostępnych jest kilka linii maszyn czyszczących obuwie, a wśród nich:

  • linia Design – poza swoimi praktycznymi właściwościami odznacza się niebanalnym projektem, podnoszącym prestiż obiektu, w którym urządzenie się znajduje; wbudowany czujnik zapewnia precyzyjne czyszczenie obuwia;
  • linia ProLine – prezentuje maszyny o znakomitej wytrzymałości, dzięki której z czyszczarek można korzystać właściwie nieprzerwanie; niezawodny silnik oraz solidne szczotki polerujące to gwarancja trwałości pucybutów, dlatego są wyjątkowo praktycznym rozwiązaniem w biurach czy hotelach;
  • linia BasicLine – obejmuje modele dedykowane do użytku prywatnego; dzięki tej linii każdy może zadbać o czystość i estetykę swojego obuwia; mimo niewielkich rozmiarów urządzenia te są trwałe i wytrzymałe.

Oferowane przez firmę czyszczarki wyposażono w jakościowe szczotki z przędzy wełnianej. Dzięki odpowiedniej szerokości i gęstości szczotki precyzyjnie czyszczą i polerują buty. Dozowniki pasty mają z kolei zaokrąglone brzegi, co chroni obuwie przed uszkodzeniem. Gumowe maty umieszczone pod szczotkami dbają natomiast o czyste podeszwy butów. Regularne korzystanie z oferowanych przez markę pucybutów bez wątpienia wydłuża żywotność butów!

Data dodania: 2020-10-18
Autor: Dawid Kamiński
Źródło:
http://www.heute.pl/maszyny-do-czyszczenia-obuwia/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O HEUTE SERVICE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

https://www.kancelariamazurek.pl/

Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński

https://prosterozwody.pl/

Smak Dzieciństwa

https://smakdziecinstwa.eu/