O firmie:


Nazwa: HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAK


NIP: 113-03-07-217


Adres: Pelikanów 31/33


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 02-843


Telefon: 721-240-257


Domena: https://hubuform.pl/


Opis:


W dzisiejszych czasach podróżowanie ze zwierzakiem nie dziwi nikogo. Coraz więcej pensjonatów i hoteli przyjmuje pod swój dach zwierzaka, dzięki czemu właściciele nie muszą oddawać go pod opiekę rodziny czy znajomych na czas wyjazdu. Jednak, aby wakacje z psem były bezpieczne, należy zaopatrzyć się w kilka akcesoriów. Jednym z nich jest transporter, czyli niewielka klatka przyjmująca także formę materiałowych toreb, w których umieszcza się czworonogi. Produkuje się je z solidnych materiałów oraz siateczek zapewniających przewiewność. Transporter dla psa znajduje się w ofercie sklepu Hubuform.

Warto pamiętać, że pies, który swobodnie porusza się po samochodzie w trakcie jazdy, stwarza niebezpieczeństwo, a na dodatek nie jest w żaden sposób chroniony w razie ewentualnego wypadku. Z tego powodu transportery powinny znaleźć się w wyposażeniu każdego opiekuna, który planuje wspólne wyjazdy wraz z czworonogiem. Właściciele psów muszą wziąć pod uwagę przede wszystkim rozmiar klatki, ponieważ jej wygląd jest kwestią drugorzędną. Nie bez znaczenia są również materiały wykorzystane na etapie produkcyjnym. Powinny one znosić spore obciążenia oraz wstrząsy.

Transportery są absolutną podstawą nie tylko w trakcie wakacyjnych wypadów, ponieważ przydają się też podczas podróży pociągiem lub samolotem. Ich brak może grozić otrzymaniem mandatu. Odpowiednio dobrana klatka umożliwia swobodne położenie się i obrócenie z jednego boku na drugi. Najtańsze są modele z tworzyw sztucznych. Bardzo często posiadają one metalowe drzwiczki dające możliwość obserwowania otoczenia. Do ich zalet zalicza się niewielką wagę i odporność na czynniki pogodowe.

Drugim rozwiązaniem godnym uwagi są transportery materiałowe dostępne w formie praktycznych toreb. Mają one wygodne uchwyty ułatwiające przenoszenie ich z miejsca na miejsce, a część z nich może być zakładana na ramię. Ostatnimi czasy na popularności zyskują także modele wyposażone w niewielkie kółka, które swoim wyglądem przypominają walizki. Można je składać, dzięki czemu nie zajmują wiele miejsca, gdy są nieużywane.

Data dodania: 2021-04-19
Autor: Sandra Michalak
Źródło:
https://hubuform.pl/torby-i-transportery-dla-psa


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAK

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

https://www.kancelariamazurek.pl/

Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński

https://prosterozwody.pl/

Smak Dzieciństwa

https://smakdziecinstwa.eu/