O firmie:


Nazwa: Iluzjonista - Filip Piestrzeniewicz


NIP:


Adres:


Miejscowość:


Kod pocztowy: -


Telefon: +48606200120


Domena: https://www.piestrzeniewicz.pl/


Opis:


W ostatnim czasie bardzo modne są różnego rodzaju pokazy iluzjonistyczne. Na takie pokazy zapraszany jest zazwyczaj znany artysta, który prezentuje widowisko według specjalnego scenariusza. Scenariusz jest zawsze dopasowany do charakteru i rangi imprezy. Nieważne, czy impreza ma się odbyć w Gdańsku, Warszawie czy innym mieście, iluzjonista z Krakowa chętnie zaprezentuje tam pokaz magii dla widzów w każdym wieku. Jego występy czarują widzów i robią niesamowite wrażenie, zwłaszcza dzieci są pełne podziwu dla artysty i aktywnie współuczestniczą w przedstawieniu. Co sprawia, że uczestnicy show przez długi czas nie mogą zapomnieć magicznego widowiska? To m.in.:

  • niesamowita atmosfera
  • profesjonalna oprawa muzyczna
  • gra świateł
  • perfekcyjny scenariusz
  • atrakcyjne rekwizyty.

Polecany iluzjonista może uświetnić każdą imprezę, czy to prywatną, czy firmową. Każdy, kto chce go zaprosić, może zadzwonić pod podany na stronie piestrzeniewicz.pl numer telefonu bądź napisać maila z zapytaniem o szczegóły pokazu. Artysta uczestniczy też w tworzeniu efektów specjalnych w różnych spektaklach i filmach, pomagając w przygotowywaniu rekwizytów i scenografii. Prezentowany iluzjonista współpracował, m.in. z reżyserami z Krakowa, Łodzi i Olsztyna. Brał też udział w różnych programach telewizyjnych, cieszących się dużą popularnością wśród widzów.

Jedną z form iluzji, jaką prezentuje artysta, jest iluzja kameralna, tzw. mikroiluzja. W tej formie spektaklu widz ma bardzo bliski kontakt z iluzjonistą, siedzi z nim przy jednym stoliku, rozmawia z nim i współtworzy spektakl. Artysta jak nikt inny potrafi opracować określony efekt iluzjonistyczny, dopasowując go do konkretnej sytuacji.

Każdy może też wziąć udział w warsztatach iluzji i poznać sekrety magii, dowie się też, jak się tworzy magiczne sztuczki od podstaw. Artysta, prezentując uczestnikom warsztatów kilka prostych sztuczek, zdradza, na czym polega ich magia. Każdy uczestnik może też otrzymać fantastyczny rekwizyt, dzięki czemu sam będzie mógł być magikiem i pochwalić się przed przyjaciółmi sztuką iluzji.

 

Data dodania: 2019-04-20
Autor: Kamil Jabłoński
Źródło:
http://piestrzeniewicz.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Iluzjonista - Filip Piestrzeniewicz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl

http://www.doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl/

Copywriter.pl

https://www.copywriter.pl/

Bulgaria Street

https://www.bulgariastreet.pl/