O firmie:


Nazwa: Iluzjonista Konrad Mościński


NIP:


Adres: Jana Kiepury 25


Miejscowość: Sosnowiec


Kod pocztowy: 41-209


Telefon: 501 812 734


Domena: https://pokazy-iluzji.pl/


Opis:


W poszukiwaniu wyjątkowych atrakcji na wesele warto rozważyć pokazy iluzji. To doskonała rozrywka dla osób w każdym wieku. Iluzjonista Konrad Mościński zauważa, że goście wspominają występy jeszcze przez długi czas. Dlaczego tak się dzieje i dla kogo odrobina magii na weselu będzie odpowiednim rozwiązaniem?

Choć nie wszyscy wierzą w magiczne sztuczki, pokazy bawią zarówno osoby twardo stąpające po ziemi, jak i ludzi z bogatą wyobraźnią. Ci pierwsi są zaintrygowani i zastanawiają się jak to możliwe, że człowiek wykonał daną czynność... Analizują, obserwują, próbują zgadnąć. Rzadko udaje się im odgadnąć tajemnice iluzjonisty, co sprawia, że doceniają jego pracę i traktują ją jako niebanalną ciekawostkę. Drudzy natomiast kierują się emocjami i są oczarowani atmosferą sztuczek. W takich chwilach naprawdę można uwierzyć, że wszystko jest możliwe i że ludzie mają nadprzyrodzone moce...

Profesjonalny pokaz iluzji na wesele odbywa się w godzinach wieczornych, co dodatkowo potęguje wrażenia. Gdy na dworze jest ciemno, wszystko wydaje się jeszcze bardziej zagadkowe i magiczne. Iluzjonista musi być dobrze przygotowany i dobrać sztuczki odpowiadające charakterowi imprezy. Ważne jest zachowanie dobrych relacji z gośćmi i aktywne włączanie ich do zabawy. Oczywiście przed podjęciem ostatecznej decyzji każda Para Młoda ma możliwość wypytania o szczegóły i poznania możliwości wykonawcy. Nie muszą to być pokazy w ciemno, które nawet dla zlecających będą do samego końca niespodzianką. Przecinanie ręki, czarowanie śniegu, łączące się pierścienie... Każdy ma wpływ na działanie magika, może dobrać konkretne rozwiązania.

Na stronie internetowej pod linkiem pokazy-iluzji.pl opisano szerzej ofertę iluzjonisty mającego duże doświadczenie w organizowaniu weselnej rozrywki. Można obejrzeć tam przykładowe filmiki ilustrujące sztuczki. Pary Młode mogą również liczyć na korzystny cennik atrakcji, która jak najbardziej znajduje się w zasięgu ich portfela. Każdy może sobie pozwolić na trochę magii w życiu.

Data dodania: 2018-12-30
Autor: Agata Sikora
Źródło:Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Iluzjonista Konrad Mościński

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

https://www.ultra-elektro.pl/

tapetuj.pl Sklep internetowy

https://tapetuj.pl/

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

https://spectlumacz.pl/