O firmie:


Nazwa: Inerge sp. z o.o.


NIP:


Adres: Opacz 96


Miejscowość: Opacz


Kod pocztowy: 05-520


Telefon: 570555444


Domena: https://inerge.pl


Opis:


Na rynku istnieje wiele typów akumulatorów, a wybór odpowiedniego z nich zależy od indywidualnych oczekiwań klienta. Dużym powodzeniem ze względu na swoje unikatowe właściwości cieszą się akumulatory żelowe. Ich cechą charakterystyczną jest to, że elektrolit ma formę żelu, powstałego w wyniku dodania krzemianów. Dzięki temu nie dochodzi do jego szybkiego parowania, a sama bateria jest o wiele trwalsza od modeli wykorzystujących technologię AGM. Akumulatory żelowe są znane ze swojej odporności na wibracje, a także wysokiej efektywności w zakresie rozładowywania ciepła.

Przedsiębiorstwo Inerge oferuje modele bezobsługowe, które doskonale sprawdzają się do wykonywania pracy cyklicznej, między innymi w pojazdach. Można z powodzeniem stosować je również podczas pracy wykonywanej na zewnątrz, a także wszędzie tam, gdzie dochodzi do wysokich zmian temperatury. Działają bez zarzutu nawet w trudnych warunkach, w których może dojść do uszkodzenia obudowy baterii. Niezbędnym wyposażeniem dokupowanym do każdego akumulatora jest ładowarka. W ofercie wspomnianego wcześniej sprzedawcy znajdują się modele przeznaczone do akumulatorów o różnym napięciu znamionowym, a także rozmaitej pojemności. Został on wyposażony w specjalne rozwiązania chroniące przed występowaniem zwarcia, przeciążeniem lub odwróconą polaryzacją. Do wyboru są ładowarki do akumulatorów żelowych, klasycznych, a także regulatory solarne. Podmiot już od wielu lat współpracuje jedynie ze sprawdzonymi producentami tego typu wyposażenia, dlatego klienci mogą być pewni co do niezawodności proponowanych rozwiązań. Poszczególne modele są zabezpieczone przed uszkodzeniami, do jakich może dojść zarówno podczas prywatnego użytku, jak i zastosowania przemysłowego.

Dużym ułatwieniem w obsłudze ładowarki jest wyświetlacz LCD, na którym można wygodnie odczytać parametry dotyczące poziomu naładowania. Ładowarki są umieszczone w obudowach o odpowiedniej klasie szczelności. Niektóre z nich mogą pracować również w tak zwanym trybie zimowym

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Inerge sp. z o.o.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

https://www.kancelariamazurek.pl/

Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński

https://prosterozwody.pl/

Smak Dzieciństwa

https://smakdziecinstwa.eu/