O firmie:


Nazwa: Inez


NIP: 6121173033


Adres: Dobra 158


Miejscowość: Bolesławiec


Kod pocztowy: 59-700


Telefon: 604473215


Domena: https://www.inezauto.pl/


Opis:


Organizowana samodzielnie logistyka może czasem być bardzo uciążliwa. Niskie lub wysokie temperatury, problemy techniczne związane z nadmierną eksploatacją auta czy nieuwaga kierowcy lub innych uczestników ruchu drogowego mogą łatwo sprawić, że samochód nie będzie nadawał się do użytku. Dobrze w tego typu sytuacji mieć pod ręką kontakt do sprawdzonej firmy oferującej wynajem aut w korzystnej cenie. Dzięki temu właściciel pojazdu nie będzie zmuszony liczyć na komunikację miejską czy też prowadzić poszukiwań wśród mobilnych znajomych z prośbą o pożyczenie czterech kółek na jakiś czas.

Realizatorem, który proponuje powyższy zakres usług, jest INEZ Izabela Zwierz. To profesjonalna wypożyczalnia samochodów z biurem w Bolesławcu. Zaprasza do zapoznania się z jej ofertą zarówno osoby prywatne, jak i przedstawicieli przedsiębiorstw.

Firma dysponuje odpowiednim zapleczem pojazdów, które są w doskonałym stanie technicznym i posiadają wszelkie niezbędne upoważnienia do jazdy nimi na polskich i zagranicznych drogach. Gwarantuje to odpowiedni poziom bezpieczeństwa dla klienta, bezstresową i bezwypadkową jazdę, a przede wszystkim wygodę, gdyż kierowca nie musi się martwić wymianą części i płynów eksploatacyjnych, czyszczeniem pojazdu czy chociażby terminami przeglądów.

Flota, z której może skorzystać klient, zawiera samochody osobowe o różnym rodzaju zawieszenia, od sportowego po minivany rodzinne. Skorzystanie z ich wynajmu to świetna i oszczędzająca czas oraz nerwy opcja w przypadku kolizji drogowej, gdyż pracownicy chętnie dostarczą na miejsce wypadku samochód zastępczy, gdy na przykład tego typu klauzula nie jest zawarta w umowie z ubezpieczycielem. 

Strona firmy zawiera dużo informacji dotyczących danych technicznych poszczególnych aut, przeznaczonych do wynajmu. Można się z nimi zapoznać, wchodząc na link wspomnianego realizatora zamówień lub też odwiedzić biuro osobiście. Obsługą klientów zainteresowanych ofertą zajmują się kompetentne osoby, które pomogą wybrać odpowiedni do potrzeb model oraz zaproponują indywidualny system rozliczania kilometrów.

Data dodania: 2021-02-09
Autor: Kamil Jabłoński
Źródło:
https://www.inezauto.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Inez

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:CrazyFejm - Promowanie na instagramie

https://crazyfejm.pl/

Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska

https://www.lodz-adwokat.pl/

greentex24

https://www.greentex24.pl/