O firmie:


Nazwa: Invitta - Tekstylia dla restauracji


NIP: 5732171560


Adres: MIROWSKA 41A


Miejscowość: Częstochowa


Kod pocztowy: 42-200


Telefon: 34 389 81 73


Domena: https://www.invitta.pl/


Opis:


Obrusy dla gastronomii i dla wszystkich firm z branży HoReCa muszą wyróżniać się dużą wytrzymałością. Są nie tylko intensywnie użytkowane, często prane, ale też zdecydowanie bardziej narażone na zaplamienia niż domowe pokrycia stołów. Dlatego tekstylia zamawiane przez restauracje, hotele, organizatorów eventów i uroczystości wykonane są z grubych tkanin, odpornych na odbarwienia lub takich z powłoką chroniącą przed wnikaniem substancji we włókna.

Podwyższona wytrzymałość nie musi jednak wiązać się z mniej stylowym wyglądem. Producent obrusów, serwet, bieżników i pokrowców na krzesła – firma Invitta – oferuje klientom wiele wzorów i kolorów materiałów, a także sposobów wykończenia pokryć stołów. Niektóre obrusy powstają z bawełny sanforyzowanej lub merceryzowanej, dzięki czemu ich powierzchnia prezentuje się bardzo ładnie. Eleganckie obrusy są szyte zgodnie z podanymi przez klienta wymiarami i wskazówkami, dlatego zawsze odpowiadają indywidualnym potrzebom. Mogą mieć kształt prostokątny, kwadratowy, ale też okrągły lub owalny.

Spośród dostępnych wykończeń brzegów dużą popularnością cieszą się klasyczne mankiety z zakładką kopertową na rogach. Do wyboru są mankiety węższe, 3-centrymetrowe, oraz szerokie na 5 centymetrów. Obrusy o minimalistycznym wyglądzie mogą zostać zabezpieczone delikatną lamówką lub tradycyjnie obszyte. Ciekawy efekt zapewnia też cięcie ultradźwiękowe – to rozwiązanie jest dostępne tylko przy obrusach poliestrowych.

Innym typem obszycia krawędzi jest dekoracja w postaci gipiury oraz koronki. Opcje te najlepiej komponują się z pokryciami jednobarwnymi, gładkimi lub z delikatnym żakardowym wzorem. Taki obrus pasuje stylem do wnętrz rustykalnych lub nawet zabytkowych.

Wysoka gramatura tkanin w tekstyliach przeznaczonych dla branży gastronomicznej zwiększa też stabilność obrusa, który nie zsuwa się i nie zmienia położenia. To wpływa korzystnie na efekt wizualny, ale też zabezpiecza tkaninę przed uszkodzeniem mechanicznym. Dla jeszcze lepszej ochrony stołu oraz dla zapewnienia gościom komfortu można dopasować odpowiednią podkładkę pod obrus.

Data dodania: 2022-07-04
Autor: Agata Sikora
Źródło:
https://www.invitta.pl/obrusy-gastronomiczne,og9.html


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Invitta - Tekstylia dla restauracji

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

https://www.ultra-elektro.pl/

tapetuj.pl Sklep internetowy

https://tapetuj.pl/

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

https://spectlumacz.pl/