O firmie:


Nazwa: JANBOX


NIP: 6791075723


Adres: Witolda Pileckiego 2


Miejscowość: Skawina


Kod pocztowy: 32-050


Telefon: 12 444 55 66


Domena: https://janbox.pl


Opis:


Wytrzymałe opakowania zapewniają bezpieczeństwo towarów, więc każdy przedsiębiorca prowadzący sklep, magazyn czy firmę przeprowadzkową powinien zainwestować w dobrej jakości pudełka kartonowe. Z czyich usług skorzystać?

Najlepszym wyborem jest przedsiębiorstwo JanBox. Firma działa w branży od lat i może się pochwalić setkami zadowolonych klientów i rozbudowanym asortymentem, który zawiera najwyższej jakości produkty z wielowarstwowej tektury falistej. Z pewnością ważną informacją dla wielu klientów będzie fakt, że producent oferuje opakowania tworzone według standardów FEFCO. Katalog zawiera modele, które są powszechnie wykorzystywane przez przedsiębiorstwa na całym świecie. Co więcej, firma jest przygotowana na realizację zamówień niestandardowych. Projektanci mogą stworzyć unikatową konstrukcję, która będę dostosowana do konkretnego produktu lub przygotować pudełko z kombinacji dwóch albo trzech podstawowych wzorów. Przedsiębiorstwo posiada nowoczesny park maszynowy, co umożliwia tworzenie różnego rodzaju projektów, również wyjątkowo skomplikowanych.

W ofercie producenta można znaleźć:

  • pudła klapowe

  • pudła teleskopowe,

  • pudła składane,

  • tace,

  • pudła trwale łączone,

  • pudła wsuwane,

  • pudełka klejone jednoczęściowe.

Ponadto istnieje możliwość zamówienia nadruku na pudełkach. Przedsiębiorstwo wykonuje druk techniką fleksograficzną, więc napisy oraz grafiki prezentują się estetycznie. Firma dba o ekologię, korzysta z przyjaznych środowisku surowców. Więcej informacji na temat świadczonych usług oraz dane kontaktowe można znaleźć na stronie internetowej. Warto skorzystać z oferty sprawdzonego producenta, który cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem klientów i ma ugruntowaną pozycję w branży.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O JANBOX

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

https://adwokat-nataliachrostek.pl/

Nieruchomości Bułgaria

https://www.nieruchomoscibulgaria.pl/

Radecka, Lucyna Radecka

https://radecka.pl/