O firmie:


Nazwa: JLT Jadżyn Legal & Tax


NIP: 7632064245


Adres: Piekary 6


Miejscowość: Poznań


Kod pocztowy: 60-823


Telefon: 577 797 964


Domena: https://jadzynlt.pl/


Opis:


W dzisiejszych czasach zakupy przenoszą się do internetu. Coraz więcej osób kupuje w sposób szybki i wygodny z własnego domu, bez tracenia czasu na chodzenie po galeriach czy butikach. Dlatego prowadzenie sklepu internetowego jest w ostatnich latach bardzo popularne. To chyba najłatwiejsza forma wystartowania z własną działalnością. Co więcej, dużo polskich podmiotów nie ogranicza się do rodzimego rynku, a nawet wysyła towary za granicę. Handel przez sieć często odbywa się z Niemcami. Każdy, kto zamierza wejść w ten sektor gospodarki i sprzedawać do kraju zachodniego sąsiada, musi spełnić pewne obowiązki. Kodyfikuje je ustawa o opakowaniach Verpackg, która weszła w życie z początkiem 2019 roku.  

Dotyczy ona każdego przedsiębiorstwa, które zamierza wprowadzić na rynek niemiecki produkt w pudełku. Zgodnie z założeniami przepisów należy uiścić z tego tytułu specjalną opłatę, którą nazywa się mianem "produktowej". Płatność ponosi się na terenie państwa, do którego wprowadza się artykuł do obrotu. 

Każde opakowanie musi zostać zarejestrowane. Warto wiedzieć, że konieczność uregulowania należności z tytułu tego uchwalania należy zarówno do wytwórcy pudełka, jak i firmy, która z niego korzysta (np. właśnie sprzedawcy). Dopełnienie formalności nie należy do najłatwiejszych. Trzeba dobrze znać język i orientować się w niemieckim prawie. Co zatem mają zrobić mniejsze biznesy, których właściciele nie czują się swobodnie w kontaktach z urzędami obcych krajów? 

Na szczęście można skorzystać z pomocy. Oferuje ją profesjonalna kancelaria JLT Jadżyn Legal & Tax.  Jest to zespół doświadczonych fachowców, który składa się z radców prawnych, doradców podatkowych, a także specjalistów od rachunkowości i germanistyki. Połączenie takich kompetencji to gwarancja dopilnowania każdego szczegółu i sprawnego przeprowadzenia procesu w trakcie wykonywania wszystkich czynności. Klienci, którzy korzystali z usług tego przedsiębiorstwa, potwierdzają, że pracownicy działają skutecznie i zgodnie z obowiązującym prawem. Dużą zaletą oferty są atrakcyjne ceny.

Data dodania: 2020-07-10
Autor: Apolonia Wróblewska
Źródło:Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O JLT Jadżyn Legal & Tax

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

https://tdmtarasy.pl/

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

https://meblopol24.pl/

Duda-Cars S.A.

https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/