O firmie:


Nazwa: K9 & MED Traning Center


NIP:


Adres: Płażyńskiego 38


Miejscowość: Gliwice


Kod pocztowy: 44-100


Telefon: 516024319


Domena: https://k9med.pl


Opis:


Polskie prawo zakłada, że każdy obywatel może zostać pociągnięty do odpowiedzialności za nieudzielenie pomocy osobie poszkodowanej, bez względu na to, czy jest ona ofiarą wypadku komunikacyjnego czy też wymaga ratunku w sytuacji nagłego pogorszenia się stanu zdrowia i utraty przytomności. W celu przeprowadzenia sprawnej i przede wszystkim efektywnej akcji przywracającej funkcje życiowe niezbędna jest wiedza. Możliwość zdobycia i utrwalenia ważnych informacji dotyczących tego, jak reagować, jeśli jest się świadkiem bądź uczestnikiem niebezpiecznej sytuacji, dają szkolenia tematyczne. Na kurs można się zapisać, korzystając z oferty dostępnej na stronie k9med.pl.

Aby uzyskać certyfikat, nie trzeba poświęcać dużo czasu. Standardowe szkolenie można odbyć już w kilka godzin. Jeśli uczestnik czuje taką potrzebę, może zwiększyć zakres programowy o umiejętność wykorzystywania do ratowania zdrowia i życia specjalistycznego oprzyrządowania, takiego jak BLS oraz AED. Urządzenia tego typu można spotkać w wielu miejscach publicznych, ich użycie pozwala szybko przywrócić funkcje życiowe u osób, u których nastąpiło nagłe zatrzymanie akcji serca bądź utrata przytomności.

Szkolenie BLS AED prowadzone przez realizatora ogłaszającego się na podanej wcześniej stronie obejmuje zarówno teorię, jak i praktykę. Wykładowca przekazuje konkretną, sprawdzoną wiedzę na temat możliwości wykorzystania sprzętu ratowniczego, jednocześnie przeprowadzając z kursantami szereg ćwiczeń pozwalających wypracować odpowiednie nawyki ułatwiające wykonanie skutecznej akcji pomocowej. Podczas szkoleń uczestnicy mają możliwość zadawania pytań oraz rozwijania tematów, które są dla nich niejasne bądź szczególnie problematyczne. Dzięki temu przekaz jeszcze lepiej się utrwala.

Z oferty szkoleniowej mogą skorzystać osoby prywatne. W celu zapisu na kurs należy skontaktować się z organizatorem i zarezerwować miejsce w wybranym przez siebie terminie. Realizator zachęca do zebrania wśród znajomych większej grupy chętnych (co najmniej kilkanaście osób) i zgłoszenia zapotrzebowania na szkolenie. W takiej sytuacji pracownicy w swoim zakresie dbają o zapewnienie odpowiedniego zaplecza (wynajem sali, dowóz rekwizytów i sprzętu do ćwiczeń) oraz planują kurs we wskazanym przez zainteresowanych mieście na terenie całego kraju.

Data dodania: 2023-06-12
Autor: Dorota Wysocka
Źródło:
https://k9med.pl/szkolenia-bls-aed


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O K9 & MED Traning Center

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

https://www.ultra-elektro.pl/

tapetuj.pl Sklep internetowy

https://tapetuj.pl/

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

https://spectlumacz.pl/