O firmie:


Nazwa: Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik


NIP:


Adres: Starowiejska 58


Miejscowość: Gdynia


Kod pocztowy: 81-356


Telefon: 609 609 717


Domena: https://tomasz-janik.pl/


Opis:


Planując rozwód, warto od razu rozpocząć poszukiwania prawnika specjalizującego się w sprawach związanych z ustaniem małżeństwa. Taka pomoc jest istotna zwłaszcza w sytuacji, gdy ma się dzieci. Adwokat zadba nie tylko o ochronę swojego klienta, ale także skutecznie zabezpieczy interesy małoletnich członków rodziny. 

Wybierając kancelarię, dobrze jest znaleźć biuro w najbliższej okolicy. Ułatwi to kontakt, w tym przekazywanie informacji oraz dokumentów. Obecnie istnieje możliwość skorzystania ze świadczeń jurysty online jednak w tak delikatnej kwestii, jaką jest rozwód, warto zdecydować się na bezpośrednią rozmowę z prawnikiem, kiedy tylko zachodzi taka potrzeba. Wizyta w biurze pozwala też zachować tak ważną w takiej sytuacji dyskrecję. Dla wielu osób rozwód jest naprawdę traumatycznym przeżyciem. Obecność taktownego i jednocześnie podchodzącego w sposób kompetentny i rzeczowy do sprawy adwokata u boku pomaga zachować odpowiednią równowagę i przejść przez cały proces w jak najkrótszym czasie.

Docenianą formą pomocy, jaką może zapewnić prawnik, jest możliwość skorzystania z opcji scedowania na niego uprawnień i wyznaczenie go jako swojego reprezentanta, zarówno podczas spotkań stron przed orzeczeniem rozwodu, jak i w trakcie rozprawy sądowej. Jest to sposób na uniknięcie bezpośredniego kontaktu między pragnącymi się rozstać małżonkami. Na takie rozwiązanie najczęściej decydują się osoby, które nie mają zamiaru uczestniczyć w konfrontacji mogącej przerodzić się w kolejną kłótnię. Jest to przede wszystkim olbrzymie ułatwienie dla stron, które podjęły decyzję o rozwodzie z powodu przemocy w rodzinie. Prosząc adwokata o działanie jako pośrednik, poszkodowana strona nie musi ponownie zbliżać się do swojego oprawcy, jednocześnie wierząc, że jej sprawa zostanie przeprowadzona szybko i sprawnie, zgodnie z jej oczekiwaniami. Prawnik może też od razu wystąpić do sądu o zakaz zbliżania się, jeśli zachodzi obawa, że agresor będzie chciał nadal stosować przemoc na członkach swojej rodziny.

Kancelarią, której domeną jest szeroko rozumiane wsparcie w trakcie rozwodu, separacji czy unieważnienia małżeństwa, jest biuro ogłaszające się na stronie internetowej tomasz-janik.pl. Prowadzący je prawnik działa regionalnie. Świadczy pomoc prawną mieszkańcom Gdyni i okolicznych miejscowości. 

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Tapestry

https://www.tapestry.pl/

DOWAN Sp. z o.o.

http://www.dowan.com.pl/

Agencja Reklamowa BrandTailors

https://wypromujemy.com/