O firmie:


Nazwa: Kancelaria adwokacka adw. Maciej Michalski


NIP: 6951361083


Adres: Adama Mickiewicza 1a


Miejscowość: Legnica


Kod pocztowy: 59-220


Telefon: 603121704


Domena: https://adwokatmichalski.com/


Opis:


Obsługa prawna firm to rozwiązanie, do którego przekonuje się coraz większa grupa przedsiębiorców chcących rozwijać swój biznes i działać zgodnie z obowiązującymi przepisami. Część z nich decyduje się na stworzenie własnego działu prawnego, jednak wiąże się to z wyższymi kosztami w porównaniu do outsourcingu, przez co nie każdy może sobie na to pozwolić. Wsparcie kancelarii z zewnątrz przydaje się właścicielom jednoosobowych działalności, spółek różnego typu i nie tylko. Zakres usług dopasowywany jest indywidualnie, a obejmuje on między innymi przeprowadzanie konsultacji, tworzenie umów oraz wspieranie klientów w trakcie zakładania lub likwidowania firmy. Specjaliści reprezentują ich przed organami administracyjnymi, a niekiedy podejmują się windykacji należności.

Opisywane usługi umożliwiają bieżące rozwiązywanie pojawiających się problemów, co ułatwia prowadzenie działalności. Kancelarie dysponują zespołem specjalistów, który dopasowuje się do potrzeb klientów oraz charakteru firmy. Dzięki outsourcingowi przedsiębiorcy nie muszą zatrudniać prawników na etat, dlatego sporo zaoszczędzają. Decydują się oni na stałą współpracę lub sporadyczną pomoc prawną, zawsze wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba. Właściciele firm mogą zwrócić się do kancelarii w każdej chwili. Profesjonalne wsparcie jest świadczone stacjonarnie lub online, za pośrednictwem komunikatorów bądź wiadomości e-mail.

Firmą proponującą podobne usługi jest Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Michalski z siedzibą w Legnicy. Każdy jej adwokat ma doświadczenie w opiniowaniu i tworzeniu umów pożyczkowych czy kredytowych, rozwiązywaniu konfliktów z partnerami biznesowymi lub podwładnymi oraz przygotowywaniu statutów i regulaminów.

Data dodania: 2022-06-13
Autor: Agata Sikora
Źródło:
https://adwokatmichalski.com/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Kancelaria adwokacka adw. Maciej Michalski

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:CrazyFejm - Promowanie na instagramie

https://crazyfejm.pl/

Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska

https://www.lodz-adwokat.pl/

greentex24

https://www.greentex24.pl/