O firmie:


Nazwa: Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński


NIP:


Adres: Ujazdowskie 24


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 00-478


Telefon: 22 629 30 30


Domena: https://prosterozwody.pl/


Opis:


Wielu osobom wydaje się, że ślub jest na całe życie. Gdy jednak dochodzi do zdrady, może się okazać, że rozwód jest konieczny. W sytuacji, gdy więź emocjonalno-seksualna zanikła, warto byłoby poszukać rozwiązania. Nie zawsze jednak terapia przynosi oczekiwane rezultaty. Jeśli chcesz wiedzieć jak szybko i bezboleśnie przeprowadzić rozwód, czytaj dalej.

Po pierwsze, musisz zastanowić się, co napiszesz we wniosku rozwodowym. Uzasadnienie jest niezwykle ważne, ponieważ jeśli nie będzie wystarczające w opinii sądu, wówczas pozew nie zostanie zaakceptowany ze względów formalnych. Każdy wniosek powinien zawierać nie tylko imię i nazwisko, ale również miejsce zamieszkania i numer PESEL. Ponadto trzeba do niego dołączyć takie dokumenty jak odpis skrócony aktu małżeństwa, odpis skrócony aktu urodzenia dzieci, odpis pozwu dla strony przeciwnej oraz dowód uiszczenia opłaty. Jeśli z jakichś względów nie możesz opłacić kosztów sądowych, możesz napisać wniosek o zwolnienie z opłat. W Internecie bez problemu znajdziesz gotowe wzory. Dotyczy to w szczególności osób o trudnej sytuacji życiowej czy też niepracujących.

Ważną kwestią jest też profesjonalizm wniosku. Powinien on być tak napisany, aby wskazywał, że nastąpił trwały i zupełny rozpad związku. Jeśli nie przedstawisz dowodów, które w wystarczający sposób nie potwierdzają tego, możesz spodziewać się, że sprawa nie zakończy się tak, jak będziesz, tego chciał. Możesz opisać konkretne sytuacje, które miały miejsce. Pamiętaj jednak, by opierać się na tym, co wiesz, a nie na tym, co jest jedynie Twoim domysłem.

Niektórzy sądzą, że im więcej powołają świadków, tym szybciej sprawa się zakończy. Jest to mylne założenie, ponieważ wystarczy zaledwie dwóch świadków, którzy potwierdzą np. nadużywanie alkoholu przez współmałżonka. Poza tym warto wcześniej porozumieć się co do kwestii majątkowych czy też opieki nad dziećmi. Jeśli potrzebujesz wsparcia prawnego, dobra kancelaria w Warszawie Ci pomoże. Rozwody dla wielu z nich nie są żadną trudnością. Na prosterozwody.pl można dowiedzieć się o działaniu jednej z kancelarii warszawskich.

 

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

https://www.kancelariamazurek.pl/

Smak Dzieciństwa

https://smakdziecinstwa.eu/

Kancelaria Adwokacka Karolina Karlińska-Markiewicz

https://adwokatkkm.pl/