O firmie:


Nazwa: Kancelaria Adwokacka - Adwokat Magdalena Połacik


NIP:


Adres: Graniczna 29


Miejscowość: Katowice


Kod pocztowy: 40-730


Telefon: 507128697


Domena: https://www.adwokatpolacik.pl/


Opis:


Przepisy prawa zmieniają się bardzo szybko, co wymaga aktualizowania wiedzy przez osoby prowadzące działalności gospodarcze. Chcąc uniknąć takiej konieczności, część z nich kontaktuje się z kancelariami adwokackimi, kierującymi ofertę do przedsiębiorców. Pomoc specjalistów chroni przed licznymi zagrożeniami oraz konsekwencjami finansowymi lub karnymi. Korzystanie z ich wsparcia znajduje zastosowanie zarówno na etapie zakładania firmy, jak i w późniejszym okresie. Wiele osób decyduje się na nawiązanie długofalowej współpracy, której warunki ustalane są indywidualnie. Dzięki temu specjaliści znają specyfikę przedsiębiorstwa oraz potrzeby klientów. Stała obsługa prawna przydaje się w trakcie podejmowania ważnych decyzji biznesowych, jak i przed zawieraniem kontraktów. Świadczy ją między innymi adwokat w Katowicach.

Można się z nim skontaktować na witrynie adwokatpolacik.pl, należącej do kancelarii realizującej zadania dla klientów o różnych potrzebach. Zatrudnieni w niej pracownicy udzielają pomocy dotyczącej prowadzenia działalności gospodarczej oraz jej likwidacji lub przekształceń. Świadczą porady prawne w siedzibie, podczas których zainteresowani zadają pytania i otrzymują odpowiedzi z rzetelnych źródeł. Ułatwia to podejmowanie decyzji biznesowych i zmniejsza ryzyko nawiązywania niekorzystnych współprac.

Specjaliści przygotowują szablony umów, regulaminy, statuty i nie tylko. Mają kompetencje do reprezentowania klientów przed przedstawicielami urzędów państwowych lub sądami, dzięki czemu nie zawsze muszą zjawiać się na rozprawach osobiście. Niektóre usługi są świadczone online, co jest bardzo wygodne i pomaga zaoszczędzić czas. Obsługa prawna przedsiębiorstwa daje szansę optymalizowania działań i zapewnia oszczędność czasu.

Długofalowa współpraca z zewnętrzną firmą jest bardziej opłacalna finansowo w porównaniu do zatrudniania adwokatów na etat, co wiązałoby się z koniecznością ponoszenia dodatkowych opłat oraz organizowania przestrzeni biurowej. Adwokaci wspierają klientów podczas zakładania stowarzyszeń, fundacji, spółek oraz innych działalności. Wypełniają w ich imieniu formularze Krajowego Rejestru sądowego i uczestniczą w rozwiązywaniu sporów gospodarczych. Można im zlecić także:

  • zabezpieczanie wierzytelności,
  • prowadzenie postępowań windykacyjnych,
  • opiniowanie umów,
  • przyglądanie się wypłacalności partnerów biznesowych.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Kancelaria Adwokacka - Adwokat Magdalena Połacik

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

https://www.ultra-elektro.pl/

tapetuj.pl Sklep internetowy

https://tapetuj.pl/

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

https://spectlumacz.pl/