O firmie:


Nazwa: Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska


NIP: 725-181-73-92


Adres: Kossaka 9


Miejscowość: Łódź


Kod pocztowy: 93-213


Telefon: 664-137-647


Domena: https://www.lodz-adwokat.pl/


Opis:


Bardzo ważne jest poczucie znalezienia się pod dobrą opieką prawną w przypadku wszystkich osób poszukujących wsparcia w tym właśnie zakresie. Na szczęście za pośrednictwem strony internetowej lodz-adwokat.pl można się zapoznać z prawnikiem z Łodzi, który dzięki swojej ogromnej wiedzy teoretycznej, popartej wieloletnim doświadczeniem zdobywanym w praktyce, zapewnia takie właśnie poczucie. W tej kancelarii prawno-adwokackiej na pomoc mogą liczyć klienci indywidualni, jednostki organizacyjne i podmioty gospodarcze. Oferta ta skierowana jest w głównej mierze do osób, które poszukują wsparcia w zakresie prawa karnego, rodzinnego i opiekuńczego. 

Bardzo ważną cechą każdego adwokata jest komunikatywność. Nie liczy się bowiem samo rozwiązanie sprawy, ale też okazanie oskarżonemu wsparcia, empatii i ludzkiego traktowania. O skuteczności adwokata w obronie klienta decydują natomiast w największym stopniu cechy takie jak rzetelność oraz ambicja. Monika Kitscha-Kwasiborska, założycielka kancelarii prawno-adwokackiej, gwarantuje, że wszystkie powierzone jej zadania wykonuje z najwyższym zaangażowaniem oraz starannością, zachowując wszystkie standardy rzetelnego prawnika. Niezależnie od rodzaju sprawy klienci zawsze mogą liczyć na stojący na najwyższym poziomie profesjonalizm usług. 

Kancelaria ta zajmuje się sprawami związanymi z prawem gospodarczym, rodzinnym, karnym, a także konsumenckim. W ramach usług dostępne jest ponadto prowadzenie sporów przed sądami gospodarczymi, prawa pracy i cywilnymi. Obszarem zagadnień, którym również zajmuje się kancelaria i z czego warto skorzystać, są sprawy rozwodowe, spadkowe i dotyczące darowizn. Można mieć pewność, że decydując się na tę ofertę, wybiera się prawnika z Łodzi, który równie dobrze radzi sobie jako pełnomocnik osób pokrzywdzonych, co jako obrońca. 

Kompetentna wiedza w wielu dziedzinach prawa pozwala na pomoc w wielu sytuacjach zawodowych i życiowych. Jest ona tym samym bardzo przydatna z perspektywy osób indywidualnych, a także przedsiębiorstw. Poza poradą prawną liczyć można również na sporządzanie pism i opinii, powierzenie zastępstwa procesowego i prowadzenie we wszystkich instancjach spraw sądowych. 

Data dodania: 2019-10-15
Autor: Kamil Jabłoński
Źródło:
https://www.lodz-adwokat.pl/o-mnie.html


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:CrazyFejm - Promowanie na instagramie

https://crazyfejm.pl/

greentex24

https://www.greentex24.pl/

F.H.U AKA Ewelina Brach

http://www.deszczowka24.pl/