O firmie:


Nazwa: Kancelaria Adwokacka Barbara Sobol


NIP: 5631223634


Adres: Walczaka 12B


Miejscowość: Gorzów Wielkopolski


Kod pocztowy: 66-400


Telefon: 501 760 602


Domena: https://www.adwokatsobol.pl


Opis:


Rozwód to często traumatyczne przeżycie. Osoby pragnące się rozstać i uzyskać wolność nierzadko znajdują się w tak złym stanie psychicznym, że nie są w stanie odpowiednio zadbać o ochronę interesów własnych oraz dzieci, czy też o rzetelne przeprowadzenie podziału zgromadzonego podczas wspólnych lat pożycia majątku. Może to prowadzić do wielu nadużyć, które potem stanowią poważny problem, zwłaszcza jeśli chodzi i zdobycie środków do życia czy inne ważne sprawy.

Adwokaci obsługujący rejon Gorzowa Wlkp, zatrudnieni w kancelarii prawnej prowadzonej przez adwokat Barbarę Sobol proponują szeroko rozumiane wsparcie osobom planującym rozwód. Ich domeną jest doradztwo, są w stanie podjąć się reprezentacji klienta podczas rozmów ze stronami, działają też w jego imieniu, negocjując ze współmałżonkiem takie kwestie jak chociażby alimenty czy odpowiedzialność za małoletnich członków rodziny. Pełna lista podejmowanych przez pracowników kancelarii świadczeń jest dostępna na stronie internetowej adwokatsobol.pl.

Obecność adwokata to nierzadko czynnik, który w znacznym stopniu tonuje nastroje i nieco ociepla atmosferę między rozstającymi się mężem i żoną. Pomaga to w znacznie spokojniejszej atmosferze dojść do porozumienia w kluczowych aspektach rozwiązania małżeństwa, przy jednoczesnym zachowaniu zasad prawa. 

Prawnik może przeprowadzić całą procedurę rozwodową jako reprezentant klienta, co jest docenianą opcją zwłaszcza przez osoby które podjęły decyzję o zakończeniu związku z uwagi na przemoc domową i nie chcą mieć już żadnego kontaktu bezpośredniego ze swoim oprawcą. W takiej sytuacji adwokat jest w stanie ubiegać się dla swojego klienta o dodatkową ochronę, na przykład sądowy zakaz zbliżania się.

Data dodania: 2022-08-29
Autor: Mikołaj Michalak
Źródło:
https://www.adwokatsobol.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Kancelaria Adwokacka Barbara Sobol

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:STIER S.C.

https://www.stier.com.pl/

Tartak Rybojady Lidia Kapała

https://www.tartakrybojady.pl/

Francepol Sp. z o.o.

https://francepol.com/pl