O firmie:


Nazwa: Kancelaria Adwokacka Marcin Rostocki


NIP: 6932114142


Adres: Piłsudskiego 18


Miejscowość: Wrocław


Kod pocztowy: 50-033


Telefon: 512 121 253


Domena: https://kancelariarostocki.pl/


Opis:


Niektórzy decydują się na współpracę z adwokatem jeszcze przed złożeniem pozwu rozwodowego. To dobre posunięcie, ponieważ mogą poznać wszystkie swoje prawa oraz obowiązki, a także zastanowić się, czy powinni złożyć pozew z lub bez orzekania o winie (wtedy można liczyć na znacznie więcej korzyści, jednak należy odpowiednio udokumentować winę małżonka). Prawnik pomaga również w skompletowaniu i wypełnieniu wszystkich wymaganych wniosków składanych w sądzie, dzięki czemu klient zyskuje pewność, że dokumenty nie zawierają braków czy błędów, przez które sprawa mogłaby zostać oddalona.

Inni z kolei sądzą, że są w stanie samodzielnie przejść przez cały proces rozwodowy, jednak często już podczas pierwszej rozprawy okazuje się, że są w ogromnym błędzie — szczególnie gdy druga ze stron wynajęła adwokata. Na szczęście w każdej chwili rozwodzący się małżonek może podjąć współpracę z kancelarią prawną. 

Prawnik od rozwodów z Wrocławia — w czym może pomóc?

Już na etapie konsultacji adwokat po zapoznaniu się ze sprawą zaproponuje kilka opcji. Wspólnie z prawnikiem klient może próbować dojść do porozumienia z małżonkiem m.in. podczas mediacji pozasądowych lub zdecydować się na nieco dłuższą drogę i zawalczenie o własne korzyści poprzez złożenie pozwu z orzekaniem o winie i ubieganiem się o dodatkowe alimenty. 

Na terenie Wrocławia działa Kancelaria Adwokacka — Marcin Rostocki, która specjalizuje się w prawie rodzinno-opiekuńczym. Adwokaci zajmują się sprawami rozwodowymi, alimentacyjnymi oraz o podział majątku. Ponadto klienci mogą liczyć na wsparcie przy procesach dotyczących władzy rodzicielskiej (w tym m.in. z ograniczeniem lub odebraniem opieki). Na stronie zamieszczono szczegółowy zakres świadczonych usług.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Kancelaria Adwokacka Marcin Rostocki

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:CrazyFejm - Promowanie na instagramie

https://crazyfejm.pl/

Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska

https://www.lodz-adwokat.pl/

greentex24

https://www.greentex24.pl/