O firmie:


Nazwa: Kancelaria Notarialna Marta Szafrańska


NIP: 6661946786


Adres: Wierzbowa 5


Miejscowość: Poznań


Kod pocztowy: 61-853


Telefon:


Domena: https://notariuszszafranska.pl/


Opis:


Każdą, nawet najkrótszą wizytę w kancelarii notarialnej należy zgłosić. Nawet mniej absorbujące czynności, takie jak: poświadczenie dokumentów za zgodność z oryginałem, przygotowanie dodatkowego wpisu, czy poświadczenie własnoręcznego podpisu, pomimo tego, że załatwiane są od ręki, wymagają czasu. Warto zatem przed przybyciem do wybranej kancelarii notarialnej, zgłosić fakt przyjazdu telefonicznie lub drogą mailową. 

Dla pozostałych czynności, wymagających więcej czasu, konieczne jest umówienie konkretnego terminu realizacji. Pozwoli to zaplanować:

  • czynności związane ze spotkaniem;
  • jaka dokumentacja będzie potrzebna do wykonania czynności notarialnej;
  • wysokość opłat;
  • projekt dokumentu, którego spotkanie dotyczy. 

Zanim spotkanie zostanie ustalone, należy skontaktować się z notariuszem, który po określeniu sprawy, poinformuje np. o konieczności posiadania dokumentów niezbędnych do przygotowania aktu, których wcześniejsze zdobycie będzie wyznaczało przybliżony termin spotkania i dokonania czynności notarialnych. 

Znając swój napięty terminarz, warto poszukać miejsca takiego jak notariuszszafranska.pl, gdzie notariusz jest w stanie dopasować się do wolnych terminów klienta. Kancelaria notarialna w Poznaniu, którą prowadzi notariusz Marta Szafrańska, działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 do 16:30. jej pracownicy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i są w stanie, po uprzednim zgłoszeniu, spotkać się po godzinach pracy kancelarii lub także w określone soboty. Takie podejście do klienta skutkuje tym, że Pani Marta Szafrańska jest cenionym notariuszem, nie tylko ze względu na posiadaną wiedzę i doświadczenie, ale również dlatego, że jest nastawiona na dobro klienta. 

Siedziba Kancelarii mieści się w samym centrum Poznania, przy ul. Wierzbowej 5/2. Lokalizacja ta jest bardzo dogodna, ponieważ zaledwie 2 kilometry od niej mieści się Sąd Rejonowy Poznań — Stare Miasto w Poznaniu. 

Warto podkreślić, że wstępne ustalenia dotyczące planowanych w kancelarii notarialnej czynności są bezpłatne. Klient uiszcza opłatę dopiero w momencie wykonania przez notariusza określonych zadań. 

Data dodania: 2018-12-01
Autor: Łukasz Olszewski
Źródło:
https://notariuszszafranska.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Kancelaria Notarialna Marta Szafrańska

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

https://tdmtarasy.pl/

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

https://meblopol24.pl/

Duda-Cars S.A.

https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/