O firmie:


Nazwa: Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek


NIP: 9481962644


Adres: Grójecka 194


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 02-390


Telefon: 22 305 36 55


Domena: https://www.kancelariamazurek.pl/


Opis:


Proces ogłaszania i wyłaniania wykonawcy przy zamówieniach publicznych jest, można powiedzieć, zadaniem pracochłonnym. W tym wypadku nieraz warto skorzystać z pomocy radcy prawnego, który podpowie, jak należałoby poprawnie interpretować akty prawnie, by zapewnić działania w pełni zgodnie z obowiązującym prawem. Nie da się ukryć, że w tej sytuacji, pomoc od specjalisty, jakim jest radca prawny jest wskazana. Zamówienia publiczne są zagadnieniem złożonym, a w związku z częstymi nowelizacjami ustaw oznaczają duże trudności zarówno dla wykonawców, jak i zamawiających.

Chcąc uchronić się przed nadmiernymi wydatkami, które nie są bezpośrednio związane z celem zamówienia, warto odpowiednio dokładnie opisać przedmiot zamówienia publicznego. Jak to zrobić, może właśnie powiedzieć nam radca prawny. To on pozwoli nam zaoszczędzić pieniądze i poprowadzić proces w sposób ekonomiczny. W przypadku pomocy prawnej można liczyć na pomoc w okresie planowania zamówienia publicznego, jak i przygotowywania niezbędnej dokumentacji.

Radca prawny to osoba, która wie, jak powinien wyglądać proces ogłaszania i wyłaniania zwycięzcy w zamówieniach publicznych. Może również wydawać opinie karno-sądowe. Dodatkowo, z jego pomocy można również skorzystać wtedy, gdy potrzeba profesjonalnego doradcy w zakresie tzw. korekt finansowych, a także pomaga w czasie wdrożenia wewnętrznych systemów zamówień publicznych. Z racji swojego doświadczenia może pomóc poprawnie interpretować akty prawne.

Doświadczony prawnik jest osobą, która może pomóc wybrać najlepszy tryb udzielania zamówienia publicznego czy też przygotować i zweryfikować dokumenty SWIZ. Może również zająć się projektami umów czy też problemami pojawiającymi się w toku przygotowywania zamówień publicznych. Zdarza się jednak, że w przetargach publicznych biorą udział również kontrahenci spoza Polski. W takim wypadku konieczne jest przedstawienie dokumentów, które potwierdzałyby wykonywanie danej czynności. Na kancelariamazurek.pl znajdziesz ofertę jednego z radców prawnych, który doradza w sprawach zamówień publicznych.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Pan Grzegorz bardzo mi pomógł z sytuacją sporną, zamówieniem publicznym. Dobrze poprowadzona sprawa poskutkowała wygraną - jeszcze raz dziękiję :)
Opublikowane przez: Podziękowania Data: 2018-07-12 11:29:14 Ocena: 4

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński

https://prosterozwody.pl/

Smak Dzieciństwa

https://smakdziecinstwa.eu/

Kancelaria Adwokacka Karolina Karlińska-Markiewicz

https://adwokatkkm.pl/