O firmie:


Nazwa: Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.


NIP: 1132785145


Adres: Grochowska 217


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 04-077


Telefon: 22 870 66 46


Domena: https://noriet.pl/


Opis:


Wiele osób przygotowujących się do rozpraw rozwodowych podejmuje decyzję o nawiązaniu współpracy z adwokatem specjalizującym się w prawie rodzinnym. Jest to prawnik mający kompetencje do reprezentowania strony przed sądami, dzięki czemu osobiste stawiennictwo nie zawsze jest koniecznością. Chętnie tłumaczy, na czym polegają takie postępowania oraz jakie pytania mogą zostać zadane przez stronę przeciwną. Innymi słowy, adwokat przygotowuje zainteresowanych do wystąpienia w sądzie i przedstawia najczęściej popełniane błędy. Dzięki niemu klienci dowiadują się, jak się zachowywać oraz na co zwracać szczególną uwagę. Z reguły są to osoby planujące rozwód z orzeczeniem o winie.

Najczęściej decydują się na niego skonfliktowane pary, twierdzące, że jeden z małżonków ponosi winę za rozkład pożycia. W tym przypadku dla orzeczenia niezbędne jest udowodnienie winy drugiej strony, mającej wpływ przede wszystkim na obowiązek alimentacyjny oraz szereg innych konsekwencji finansowych. Adwokaci proponują spotkania konsultacyjne, podczas których zapoznają się z sytuacją klientów oraz żądaniami drugiej strony. Ułatwia to przygotowanie strategii działania, której celem jest zwiększenie prawdopodobieństwa otrzymania satysfakcjonującego wyroku.

Tego typu sprawy można powierzyć przedstawicielom Kancelarii Prawa Rodzinnego Noriet. Sprawy rozwodowe w Warszawie, w jakich uczestniczą specjaliści, są wytaczane ze względu na niewierność partnera, długi, w jakie popadł, choroby psychiczne, różnice światopoglądowe lub przemoc. Niekiedy spotkania w sądzie są poprzedzone mediacjami organizowanymi przez kancelarie. Upraszczają one postępowania sądowe i dążą do ugody w kwestiach związanych z opieką nad dziećmi bądź wysokością alimentów.

Data dodania: 2023-03-20
Autor: Marcin Adamczyk
Źródło:
https://noriet.pl/sprawy-rozwodowe-warszawa/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

https://www.kancelariamazurek.pl/

Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński

https://prosterozwody.pl/

Smak Dzieciństwa

https://smakdziecinstwa.eu/