O firmie:


Nazwa: Kancelaria Prawnicza Polz i Polz radcowie prawni sp.p.


NIP: 5252474881


Adres: Podwale 17


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 00-252


Telefon: 22 622 54 70


Domena: https://www.polzlaw.pl/


Opis:


Przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne poszukujące fachowej porady prawnej mogą skorzystać z usług kancelarii, mającej swoją siedzibę w stolicy. Jest to duże biuro, zatrudniające radców prawnych i adwokatów, mających specjalizacje z różnych dziedzin prawa. Praktycznie nie ma takiej sprawy, której firma nie przyjęłaby, gwarantując indywidualne podejście do każdego klienta, rzetelność, fachowość oraz skuteczność w działaniu.

Radcowie prawni i adwokaci przyjmujący w tej kancelarii mają kompetencje i bogate doświadczenie, zdobywane na salach sądowych sądów różnych instancji. Można się do nich zgłosić nie tylko mając problemy z podziałem spadku, sprawowaniem opieki nad małoletnimi dziećmi czy w razie kłopotów z pracodawcą, ale także w problemach w uzyskaniu odszkodowania, pozwolenia na budowę czy w odzyskaniu należności za sprzedany towar. 

Decydując się na założenie przedsiębiorstwa, można skorzystać z porad prawnych oraz z pomocy w założeniu działalności. Kancelaria:

  • poprowadzi bieżącą obsługę działalności gospodarczej,
  • będzie występowała o wydanie zezwoleń i koncesji,
  • sporządzi projekty umów i innych dokumentów, w tym uchwał, regulaminów i statutów,
  • będzie uczestniczyć w negocjacjach i reprezentować klientów w postępowaniach przed sądami.

Dobrze jest mieć także pełną jasność, czym jest odpowiedzialność majątkowa małżonków, oraz jak się przed nią zabezpieczyć, aby w przyszłości nie mieć problemów i nie pozbawić rodziny środków do życia na wypadek niepowodzenia firmy. 

Zanim adwokat czy radca prawny podejmie się prowadzenia sprawy, zawsze najpierw ustala cele i potrzeby klienta, a także stara się zdobyć wiedzę niezbędną do satysfakcjonującego rozwiązania problemu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalizmowi jest w stanie rozwiązać niemal każdą sprawę skutecznie i szybko.

Na stronie polzlaw.pl, należącej do kancelarii, dostępne są dane do kontaktu. Biuro udziela porad nie tylko na spotkaniach w siedzibie przy ulicy Krochmalnej, ale także telefonicznie, poprzez e-mail lub organizując wideokonferencje.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Kancelaria Prawnicza Polz i Polz radcowie prawni sp.p.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

https://www.kancelariamazurek.pl/

Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński

https://prosterozwody.pl/

Smak Dzieciństwa

https://smakdziecinstwa.eu/