O firmie:


Nazwa: Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz


NIP: 5591957777


Adres: Dworcowa 100


Miejscowość: Bydgoszcz


Kod pocztowy: 85-010


Telefon: +48 882 455 020


Domena: http://mecenas-pacewicz.pl/


Opis:


Rozprawa rozwodowa wymaga zgromadzenia oraz przedstawienia na sali sądowej różnego rodzaju dokumentów czy dowodów, na podstawie których będzie można przeprowadzić zgodną z prawem selekcję majątkową, czy też przydzielić opiekę nad dziećmi. Stawienie się małżonków bez takich niezbędnych danych nie jest dobrze widziane przez sąd, znacząco też wydłuża przebieg rozprawy, co jest bardzo stresujące i dodatkowo frustruje obie strony.

Brak odpowiednich zaświadczeń, samej prawidłowo opracowanej treści pozwu czy innych dokumentów jest głównie spowodowany niewiedzą i zbyt emocjonalnym podejściem do sytuacji, w której znaleźli się małżonkowie. Rozpad związku generuje sporo negatywnych odczuć, co nie pozwala na skupienie się na rzeczach istotnych. 

Aby oszczędzić sobie kłopotów i maksymalnie skrócić całą procedurę rozwodową, warto przed jej rozpoczęciem upewnić się, że jest się w posiadaniu wszystkich elementów, wymaganych przez sąd. W tym celu można skorzystać z profesjonalnego wsparcia, jakie daje kancelaria adwokacka specjalizująca się w prawie rodzinnym.

Dzięki złożeniu odpowiedzialności za prawidłowość i rzetelność dokumentów w ręce specjalisty, klient ma pewność, że jest dobrze przygotowany do nadchodzącej rozprawy. Taka świadomość z pewnością pomoże mu nieco lepiej znieść całą sytuację i pozwoli nieco zredukować poziom odczuwanych emocji. Często też można skorzystać z dodatkowej, świadczonej przez kancelarię pomocy, jaką jest przeprowadzenie mediacji między małżonkami odnośnie kwestii majątkowych lub wspominanej opieki nad dziećmi, dzięki czemu można uniknąć problematycznej batalii na sali sądowej.

Kancelarią, która pomaga, by rozwody w Bydgoszczy odbywały się w zgodny z literą prawa, kulturalny sposób, jest realizator ogłaszający się na stronie internetowej mecenas-pacewicz.pl. Pod podanym linkiem znajdują się niezbędne dane kontaktowe, za pomocą których można umówić się na wizytę  lub zlecić usługę. Widnieje tam również pozostały zakres pomocy, jaką świadczy wspomniany realizator.

Data dodania: 2021-03-22
Autor: Agata Sikora
Źródło:
http://mecenas-pacewicz.pl/zakres-uslug/prawo-rodzinne/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:SEDYMENT

https://www.sedyment.com.pl/

AUTOMATIK ELEKTROCIEPŁO

https://elektrocieplo.pl/

Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.

https://matbud-torun.pl/