O firmie:


Nazwa: Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Elżbieta Pyz


NIP:


Adres:


Miejscowość:


Kod pocztowy: -


Telefon: 505 329 811


Domena: https://wycenanieruchomosci-lubelskie.pl


Opis:


Rzeczoznawca majątkowy jest specjalistą mającym kompetencje do szacowania wartości nieruchomości różnego typu. Z tego względu kontaktują się z nim właściciele domów, mieszkań, domków letniskowych czy lokali usługowych chcący je sprzedać. Można mu zlecić przygotowanie operatu szacunkowego oraz różnego rodzaju ekspertyz niezbędnych w przypadku tego typu transakcji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest zobowiązana do zachowania tajemnicy zawodowej, co oznacza, że przekazywane jej informacje lub dane są dobrze strzeżone. Przestrzega też przepisów prawnych i kieruje się zasadą bezstronności. Wykonuje powierzone obowiązki z należytą starannością, dzięki czemu ewentualne błędy należą do rzadkości.

Ze wsparcia rzeczoznawcy korzystają nie tylko osoby fizyczne, ale też przedsiębiorcy oraz przedstawiciele instytucji państwowych. Z reguły są to osoby chcące dowiedzieć się, o jaką wartość odszkodowania mogą walczyć oraz dążące do uzyskania wierzytelności dla placówek bankowych, przykładowo podczas ubiegania się o kredyty. Usługi specjalisty bywają niezbędne również w przypadku rodzin pragnących podzielić majątek na skutek rozwodu lub śmierci kogoś bliskiego.

Część z nich kontaktuje się z firmą, jaką jest Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Elżbieta Pyz w Lublinie. Rzeczoznawca majątkowy, z jakim nawiązują współpracę, zajmuje się formalnościami i kieruje ofertę do klientów chcących określić opłaty za użytkowanie wieczyste oraz ustalić kwotę ubezpieczenia. Mogą oni liczyć na przygotowanie szczegółowego operatu oraz doradztwo w zakresie rynku nieruchomości. Z pomocy rzeczoznawcy korzystają także indywidualni inwestorzy oraz właściciele domów bądź mieszkań planujący wystawienie ich na sprzedaż.

Data dodania: 2023-03-27
Autor: Łukasz Wiśniewski
Źródło:
https://wycenanieruchomosci-lubelskie.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Elżbieta Pyz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:KOMATZ - Agregaty malarskie

https://www.komatz.pl/