O firmie:


Nazwa: Karolina Lis Przedstawiciel Handlowy Thermomix


NIP:


Adres:


Miejscowość: Kraków


Kod pocztowy: -


Telefon: 600 465 551


Domena: https://karolinalis-krakow.mozellosite.com


Opis:


Samodzielne gotowanie potraw nie tylko wymaga czasu i cierpliwości, ale też zaopatrywania się w szereg sprzętów, które zajmują przestrzeń, co jest kłopotliwe wśród posiadaczy niewielkich kuchni. Rozwiązaniem tego problemu jest zakup Thermomixa, czyli nowoczesnego urządzenia, które jest znane nie tylko w Polsce, ale i w innych krajach. Łączy ono funkcje aż 12 sprzętów i odznacza się minimalistycznym designem, dzięki czemu z łatwością wpasowuje się w stylistykę kuchni.

Interesuje się nim szeroka grupa osób, niezależnie od doświadczenia i umiejętności związanych z gotowaniem. To świetne rozwiązanie, dzięki któremu nie trzeba samodzielnie mielić orzechów lub ziaren, ścierać sera, zagniatać ciasta czy kruszyć lodu. Warto podkreślić, że Thermomix przydaje się nie tylko w trakcie przygotowywania obiadów, ponieważ bywa pomocny wśród osób robiących desery, sosy czy rozmaite dodatki. Odznacza się cichą pracą, która jest nieuciążliwa dla użytkowników oraz lokatorów. To wydajny sprzęt, rekomendowany osobom mającym mało czasu.

Producenci zadbali o nieskomplikowaną obsługę urządzeń, dzięki czemu nie jest konieczne dokładne czytanie instrukcji i wracanie do niej co jakiś czas. Wystarczy jedynie wrzucić niezbędne składniki do miski, włączyć odpowiedni program, a następnie czekać na wykonanie czynności. To wielofunkcyjny sprzęt, dzięki któremu można zaoszczędzić miejsce w szafkach. Zastępuje roboty kuchenne, kruszarki do lodu, blendery, młynki i miksery. Jest on nabywany również w formie prezentu, przykładowo na urodziny czy imieniny.

Zainteresowani zakupem takiego urządzenia mogą zajrzeć na witrynę karolinalis-krakow.mozellosite.com. Prowadzi ją przedstawiciel Thermomix w Krakowie, proponujący niezobowiązujące oraz bezpłatne prezentacje w miejscu wskazanym przez klienta. Podczas trwania spotkania poznaje on najważniejsze funkcje oraz zalety i przygotowuje prosty posiłek. Na stronie znajdują się też informacje do osób chcące zostać przedstawicielami. Czeka na nich atrakcyjna oferta, dzięki której można otrzymać Thermomix za darmo.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Karolina Lis Przedstawiciel Handlowy Thermomix

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

https://adwokat-nataliachrostek.pl/

PPHU "BU-MOR"

https://ocenaryzykazawodowego.com

Nieruchomości Bułgaria

https://www.nieruchomoscibulgaria.pl/