O firmie:


Nazwa: KJ Studio


NIP: 7642558658


Adres: Promienna 23 /21


Miejscowość: Piła


Kod pocztowy: 64-920


Telefon: 500 264 071


Domena: https://www.e-kjstudio.pl/


Opis:


Facebook jest portalem społecznościowym odwiedzanym nawet kilkanaście razy dziennie przez miliony internautów z całego świata. Jest to nie tylko forum umożliwiające masowe udostępnianie informacji, ale też kanał sprzedaży, pomagający promować marki, niezależnie od branży, w jakiej funkcjonują. Obecnie coraz więcej przedsiębiorców decyduje się posiadanie fanpage’a, na którym publikują informacje dotyczące aktualnej oferty czy promocji. Prawdą jest, że regularne prowadzenie konta bywa czasochłonne i problematyczne wśród osób niemających doświadczenia, dlatego niektórzy rozpoczynają współpracę z doświadczonymi specjalistami w tej dziedzinie.

Profesjonalna obsługa Facebooka to oferta firmy KJ Studio. Jest to ceniona agencja zatrudniająca wykwalifikowanych pracowników, którzy doskonale wiedzą, w jaki sposób prowadzić konto, by zwiększać zasięgi i docierać do nowego grona odbiorców. Klienci mogą liczyć na założenie fanpage’a oraz realizację wytyczonych celów. Specjaliści od mediów społecznoścowych zadbają o to, by strona była ciekawa i dynamiczna. Gwarantują tworzenie angażujących postów oraz przyciągających spojrzenia grafik, które w przypadku tej platformy są niezwykle istotne.

Warto pamiętać, że profil na Facebooku ma ogromny potencjał biznesowy, jednak cała sztuka polega na umiejętnym zarządzaniu stroną biznesową oraz właściwym prowadzeniu kampanii reklamowych. Platforma ta daje szansę dotarcia do zupełnie nowego grona odbiorców z całego świata, co byłoby niemożliwe do uzyskania w przypadku reklam emitowanych w mediach tradycyjnych, takich jak telewizja. Własna strona wzbudza zaufanie wśród odbiorców, przez co są oni bardziej skłonni do kupowania produktów lub usług danej marki.

Powyższa agencja oferuje kompleksowe prowadzenie fanpage’a na Facebooku i kieruje swoją ofertę do klientów z różnych branż, niezależnie od wielkości firmy, jaką prowadzą. Rozwiązanie to przynosi szereg korzyści, spośród których na wyróżnienie zasługuje zwiększenie swoich zysków. Cena tego typu pomocy nie jest narzucana odgórnie, ponieważ wiele zależy od częstotliwości publikowania postów, dlatego w celu poznania szczegółowych kosztów, należy kontaktować się bezpośrednio z przedsiębiorstwem.

Data dodania: 2020-07-17
Autor: Apolonia Wróblewska
Źródło:
https://www.e-kjstudio.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O KJ Studio

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

https://tdmtarasy.pl/

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

https://meblopol24.pl/

Duda-Cars S.A.

https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/