O firmie:


Nazwa: KM SZROT


NIP:


Adres: Daszyńskiego 16G


Miejscowość: Mysłakowice


Kod pocztowy: 58-533


Telefon: 500 403 803


Domena: http://kmszrot.pl


Opis:


Wielu kierowców zastanawia się, co zrobić z autem, które brało udział w wypadku i nie nadaje się do dalszej eksploatacji. Sprzedaż takiego pojazdu na rynku wtórnym nie jest prosta. Jednak można znaleźć na to radę. Firma KM Szrot od wielu lat zajmuje się skupem i sprzedażą używanych części do samochodów najróżniejszych marek, takich jak np.:

  • Toyota,
  • Nissan,
  • Audi,
  • Ford,
  • Renault Clio
  • i wielu innych.

Pracownicy firmy proponują klientom z Jeleniej Góry złomowanie aut. Usługa jest kompleksowa. Wystarczy zgłosić chęć oddania pojazdu do kasacji, a kompetentna osoba przyjedzie pod wskazany adres lawetą i go odbierze. Rekomendowany skup wystawi stosowne dokumenty. Zagwarantuje też bezpieczne złomownie zgodne z obowiązującym prawem. Decydując się na skorzystanie z tego typu oferty, nie trzeba się o nic martwić. Przynosi to wiele obopólnych korzyści. Klient pozbywa się niesprawnego auta w sposób przyjazny dla środowiska. Ponadto nie jest obciążany dodatkowymi kosztami jego utrzymania i utylizacji. Skup zaś może ewentualnie pozyskać części i wykorzystać je przy naprawie innych samochodów. Zanim jednak to będzie możliwe, najpierw przez ekspertów oceniany jest ich stan techniczny. Dzięki temu eliminuje się podzespoły niesprawne, które nie nadają się do ponownego użytku.

Aktualny katalog części dostępny jest na firmowej stronie internetowej. Klient może je sobie dokładnie obejrzeć i zapoznać się z ich opisem. Pracownicy skupu chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wątpliwości. Warto także zapytać o możliwość negocjacji cen na wybrane usługi.

Kiedy można oddać auto do złomowania? Stan techniczny zasadniczo nie ma znaczenia. Najlepiej jednak, aby pojazd był niezdekompletowany, a jeśli już, to ubytek części nie powinien być większy niż 10 procent całości. Weryfikuje się to na podstawie wagi, która została wpisana do dowodu rejestracyjnego.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na firmowym blogu. Opublikowano tam wiele ciekawych artykułów, z których klient może się dowiedzieć tego, jak działają auto skupy i na czym zarabiają.

Data dodania: 2020-11-05
Autor: Marcin Adamczyk
Źródło:
http://kmszrot.pl/zlomowanie-pm-26.html


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O KM SZROT

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:CrazyFejm - Promowanie na instagramie

https://crazyfejm.pl/

Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska

https://www.lodz-adwokat.pl/

greentex24

https://www.greentex24.pl/