O firmie:


Nazwa: KOMATZ - Agregaty malarskie


NIP:


Adres: aleja Warszawska 150


Miejscowość: Lublin


Kod pocztowy: 20-824


Telefon: 814714042


Domena: https://www.komatz.pl/


Opis:


Firma jest oficjalnym partnerem renomowanego australijskiego producenta. Tworzą ją specjaliści, którzy w swojej branży działają od lat oraz doskonale rozumieją potrzeby i oczekiwania swoich kontrahentów i wiedzą, jaki asortyment im polecić. Przedsiębiorstwo Komatz Polska Sp. z o.o. to miejsce, w którym można kupić nowoczesny, łatwy w obsłudze i funkcjonalny agregat malarski. Niedaleko Warszawy znajduje się oddział, w którym każdy klient może liczyć na pomoc doświadczonych sprzedawców.

Oferowane urządzenia stwarzają szansę na usprawnienie jakości świadczonych usług, a tym samym uczynienie przedsiębiorstwa konkurencyjnym. Sprzęt wykorzystuje wysokie ciśnienie robocze, dzięki któremu farba jest szybko natryskiwana na powierzchnię. Olbrzymim plusem jest fakt, że tworząca się powłoka jest równomierna i gładka.

Praca z użyciem takiego urządzenia przebiega dużo szybciej. Zaoszczędzony czas umożliwia ekipie podjęcie się większej liczby zleceń, a tym samym zwiększenie zysków generowanych przez podmiot usługowy. Maszyna natryskowa nie chlapie farbą, co pozwala także zredukować jej zużycie oraz ogranicza konieczność przeprowadzenia dodatkowych prac jak np. usuwanie zachlapań z podłogi. Wykonywanie czynności malarskich z agregatem nie jest tak męczące, jak ma to miejsce w przypadku korzystania z techniki ręcznej, tradycyjnej. Dlatego ekipa nie potrzebuje tylu przerw.

W katalogu sprzedażowym dostępne są nie tylko sprzęty i akcesoria malarskie, ale również narzędzia umożliwiające sprawne ocieplanie budynków, które odbywa się poprzez podciśnieniowe wystrzeliwanie pianki poliuretanowej na powierzchnię obiektu. Dzięki temu tworzy się gruba i równa warstwa uszczelniająca, w której nie ma żadnych luk mogących przyczyniać się do straty ciepła czy przenikania chłodu z zewnątrz.

Firma działa nie tylko w województwie mazowieckim. Jej przedstawicielstwa można znaleźć w każdym regionie kraju. Kontrahenci, którzy zdecydują się na zakupy, mogą skorzystać również z profesjonalnych szkoleń dotyczących właściwego użytkowania sprzętu.

 

Data dodania: 2021-09-29
Autor: Dawid Kamiński
Źródło:
https://www.komatz.pl/gdzie-kupic/mazowieckie/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O KOMATZ - Agregaty malarskie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Elżbieta Pyz

https://wycenanieruchomosci-lubelskie.pl