O firmie:


Nazwa: Kuczma.pl - Projekt & Reklama


NIP:


Adres: Fabryczna 12


Miejscowość: Swarzędz (k. Poznań)


Kod pocztowy: 62-020


Telefon: 61 81 86 336


Domena: https://www.kuczma.pl/


Opis:


Renomowana agencja reklamowa Kuczma Pracownia Projektowa specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu elementów komunikacji wizualnej. Na zlecenie klienta przygotowuje oryginalne kreacje o dużej sile przekazu i efektownej grafice. Projekt powstaje po rozpoznaniu specyfiki działalności biznesowej zlecającego lub wizji kampanii. Gwarantuje to stworzenie unikatowej koncepcji idealnie wpisującej się w cele strategiczne klienta. Kreację opracowuje specjalista mający wiedzę merytoryczną w zakresie psychologii obrazu i zasad projektowania graficznego, w specjalistycznych programach. Po zatwierdzeniu przez klienta przenoszona jest ona na zamówiony nośnik – banner, ulotkę, roll-up. Agencja dysponuje nowoczesnym zapleczem produkcyjnym ze światowej klasy maszynami poligraficznymi oraz narzędziami do uszlachetniania druku. Pozwala to na osiągnięcie wysokiej jakości wydruku – o wysyconych kolorach, ostrych konturach i kontrastach, wiernie oddającego nawet bardzo złożone elementy graficzne typy czcionki i kształty obiektów. Nośniki wykonywane są z użyciem wyselekcjonowanych farb oraz materiałów gwarantujących trwałość i odporność. Dzięki wyposażeniu parku maszynowego w lasery i frezarki  możliwe jest wycięcie dowolnego kształtu w materiale aluminiowym lub pleksi.

Kompleksowy charakter usług umożliwia oferowanie atrakcyjnych cen oraz kontrolę nad każdym etapem realizacji. Nośnik spełnia przez to swoją rolę, przyciągając uwagę, motywując do zakupu i budując pozytywny wizerunek reklamowanej firmy. Klient decydując się na skorzystanie z oferty produktowej i usługowej, kieruje się bowiem zarówno względami racjonalnymi, jak i emocjami oraz wrażeniami estetycznymi.

W bardzo dobrej cenie i jakości można tu zamówić panel LED z plexi, na konstrukcji metalowej lub PCV, o przekroju trójkątnym, o różnych kształtach podstawy i wysokości od 150 do 200 cm. Stanowi on lekką łatwą do przenoszenia konstrukcję. Świetnie sprawdza się na konferencjach, targach i w punktach sprzedaży lub obsługi. Do nośnika dodawana jest czytelna instrukcja montażu, projekt objęty jest również gwarancją producenta.

Data dodania: 2021-01-24
Autor: Łukasz Olszewski
Źródło:
https://www.kuczma.pl/panel-mpg/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Kuczma.pl - Projekt & Reklama

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

https://tdmtarasy.pl/

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

https://meblopol24.pl/

Duda-Cars S.A.

https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/