O firmie:


Nazwa: Linguemix


NIP: 7252093884


Adres: Konstantego Ildefonsa Galczyńskiego 2a


Miejscowość: Łódź


Kod pocztowy: 93-259


Telefon: 48 531 599 386


Domena: https://linguemix.eu/


Opis:


Na stronie linguemix.eu można poznać ofertę wysokiej jakości usług przedsiębiorstwa z branży tłumaczeniowej. Wśród wykonywanych zleceń znajdują się również tłumaczenia uwierzytelnione. Są one wykonywane przez osobę, która zdała specjalny egzamin państwowy.

W określonych sytuacjach uwierzytelnione tłumaczenie dokumentów jest niezbędne. Dotyczy to przede wszystkim pism kierowanych do organów państwowych takich jak urzędy, sądy czy policja. Takiemu tłumaczeniu podlegają zatem rozmaite akty, w tym akt urodzenia i zawarcia małżeństwa, dokumentacja samochodowa, wnioski czy wreszcie zeznania świadków lub oskarżonych. Jeżeli nie ma się pewności co do tego, czy dany tekst musi zostać przetłumaczony przez specjalistę z odpowiednimi uprawnieniami, to warto skierować to zapytanie do profesjonalistów. Wymogi co do tego, jakie dokumenty podlegają tłumaczeniu, mogą różnić się także w zależności od urzędu. Dlatego przed złożeniem zamówienia warto upewnić się w tej kwestii.

Z usług tego biura tłumaczeń korzysta szerokie grono odbiorców. O dobrej jakości usług świadczą ich zadowolone recenzje. Pod wskazanym adresem można już teraz skorzystać z usług, jakie zapewnia tłumacz przysięgły języka włoskiego. Poza tym do wyboru są tłumaczenia z i na niemiecki. Firma specjalizuje się również w tłumaczeniach:

  • Medycznych,
  • Handlowych,
  • Turystycznych.

Istnieje możliwość skorzystania z tłumaczenia ustnego, które również w określonych przypadkach musi być wykonywane przez tłumacza przysięgłego. Dotyczy to na przykład ślubów, odczytywania testamentów czy sporządzania aktów notarialnych.

Z usług tego przedsiębiorstwa korzystają nie tylko pojedynczy klienci, ale również inne firmy. Tłumaczenie uwierzytelnione nie jest co prawda konieczne przy zawieraniu umów handlowych, jednak może okazać się ono najlepszym rozwiązaniem. Tłumacze przysięgli dysponują w końcu szeroką wiedzą z różnych dziedzin prawa. Dlatego są w stanie zaoferować również profesjonalny przekład porozumień zawieranych między dwoma organizacjami z sektora prywatnego.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Linguemix

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Metropolis Krzysztof Bugaj

http://metropolis-rent.pl/

Kancelaria Prawna Meritum Agnieszka Mikołajczyk

https://meritumodszkodowania.pl/

AGRO-OGRODNICZY.PL

https://agro-ogrodniczy.pl