O firmie:


Nazwa: LOGBAR Sp. z o.o.


NIP: 5783061930


Adres: Sulimy 1


Miejscowość: Elbląg


Kod pocztowy: 82-300


Telefon: (+48) 507 161 933


Domena: https://logbardomki.pl


Opis:


Zgodnie z obowiązującymi przepisami postawienie parterowego budynku o powierzchni do 70 m2 nie wymaga od właściciela uzyskania stosownego zezwolenia na budowę. Oczywiście mimo tego inwestor jest zobowiązany do złożenia w urzędzie stosownej dokumentacji. Nowe przepisy zwalniają jednak właściciela z konieczności zatrudniania kierownika budowy, prowadzenia tzw. dziennika budowy oraz informowania sąsiadów o planowanej inwestycji. 

Możliwe jest postawienie domu całorocznego lub letniskowego (obiekt nie może być użytkowany dłużej niż 180 dni w roku) o powierzchni do 70 m2, przy czym działka musi być większa niż 500 m2. Istnieje również opcja wybudowania obiektu mieszkalnego z poddaszem o łącznej powierzchni do 90 m2, jednak nadal zabudowa działki może wynieść maksymalnie 70 m2. Ponadto bez zezwolenia na budowę można postawić m.in. garaż czy wiatę na samochód, budynek gospodarczy lub altankę.

Na stronie logbardomki.pl udostępniono ofertę elbląskiej firmy zajmującej się projektowaniem oraz budową ekologicznych domków z drewna. Konstrukcja powstaje z wysokiej jakości materiałów, a na wszystkie prace oraz dostarczane produkty udzielana jest 24-miesięczna gwarancja. Na stronie zamieszczono bogatą galerię zdjęć przedstawiającą dotychczas zrealizowane projekty. Firma stawia ocieplane domy całoroczne i letniskowe, a także wiaty fotowoltaiczne, garaże, altanki oraz sauny.

Dom całoroczny bez pozwolenia — najważniejsze korzyści 

Wszystkie urzędowe formalności, które są wymagane przy stawianiu tradycyjnego murowanego domu, są dosyć skomplikowane oraz czasochłonne. Każde braki czy błędy w złożonym wniosku powodują wydłużenie terminu rozpoczęcia budowy. Z kolei drewniany dom, który składa się z gotowych elementów, może zostać postawiony nawet w 3 miesiące. Koszt budowy jest również znacznie niższy w porównaniu do murowanych obiektów (nawet o tej samej powierzchni). Klienci, którzy chcą poznać ostateczną cenę realizacji wybranego projektu, powinni skontaktować się z przedstawicielami elbląskiej marki w celu uzyskania szczegółowej wyceny. 

Firma współpracuje zarówno z osobami prywatnymi, planującymi budowę domku na własny użytek, jak i z inwestorami, którzy chcą postawić drewniane kompleksy na wynajem na terenie prowadzonego ośrodka wczasowego. Warto zapoznać się z informacjami zamieszczony w zakładce „sprzedaż hurtowa".

Data dodania: 2023-03-02
Autor: Cezary Wasilewski
Źródło:
https://logbardomki.pl/domy-caloroczne-z-izolacja/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O LOGBAR Sp. z o.o.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Turbo-Centrum

http://www.turbo-centrum.com.pl/

S.G.B. AGENCJA REKLAMOWA S.C. Ewa Kowalczyk, Helena Picur

https://sgb.com.pl/

AMG Zaopatrzenie Przemysłu i Automatyka

https://amgautomatyka.pl/