O firmie:


Nazwa: Madejski Spółka Jawna


NIP: 6781010745


Adres: Kornela Makuszyńskiego 28


Miejscowość: Kraków


Kod pocztowy: 31-752


Telefon: 12 683 96 00


Domena: https://grafenprofessional.eu/


Opis:


Regularna konserwacja hamulców zapewnia bezpieczeństwo i ich bezproblemową eksploatację. Należy do niej stosować środki chemiczne wysokiej jakości.

Układ hamulcowy spełnia niezwykle ważną rolę w samochodzie i każdy właściciel lub kierowca powinien zwracać baczną uwagę na to, czy znajduje się on w odpowiednim stanie. Zazwyczaj składa się z pompy, przewodów, zacisków, tarcz oraz klocków. Dokładny wygląd mechanizmu różni się w zależności od typu, np. w układzie tarczowym hamulce są zamontowane bezpośrednio na piaście koła. Elementami, które zużywają się najszybciej, są zwykle tarcze i klocki, dlatego - bez względu na to, czy prowadzi się auto samemu czy zatrudnia w tym celu szofera - należy dopilnować, by były one regularnie wymieniane, kiedy tylko pojawią się na nich ślady wyeksploatowania. Ważną funkcję w układzie odgrywa płyn hamulcowy. To właśnie wytwarzane w nim za pomocą nacisku na pedał hamulca ciśnienie wypiera tłoczek, który wraz z klockiem i tarczą hamulcową pozwala sprawować kontrolę nad prędkością pojazdu i zatrzymać go w wybranym przez kierującego momencie.

Układ hamulcowy łatwo ulega zanieczyszczeniu, dlatego wymagana jest jego regularna konserwacja. Wyczyszczenie tarczy hamulcowej oraz bębna z pyłu bez konieczności demontażu hamulców jest możliwe z pomocą środka, jakim jest zmywacz uniwersalny do hamulców. W znaczącym stopniu pozwala to również zredukować hałas powodowany przez ten układ. Godne polecenia produkty przeznaczone dla chemii motoryzacyjnej można znaleźć na stronie grafenprofessional.eu. Oferowany przez producenta zmywacz składa się ze starannie dobranych i przebadanych substancji aktywnych, których właściwości czyszczące doceniły do tej pory rzesze użytkowników. Powinien on stanowić wyposażenie zarówno warsztatów samochodowych, jak i prywatnych garaży. Puszka z dozownikiem pozwala na łatwe użycie w różnych okolicznościach przy odmierzeniu ilości pożądanej przez osobę dokonującą jego aplikacji na powierzchni elementów hamulcowych, sprzęgła, skrzyni biegów, układów elektrycznych, podzespołów czy różnego typu narzędzi. 

Bez względu na to, czy jest się właścicielem Bentleya, Porsche, Ferrari, Masserati, Lamborghini, Mercedesa lub zwykłego Peugeota czy Fiata, należy przyłożyć równą troskę do dbałości o poprawny stan i działanie hamulców w samochodzie.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Madejski Spółka Jawna

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

https://adwokat-nataliachrostek.pl/

PPHU "BU-MOR"

https://ocenaryzykazawodowego.com

Nieruchomości Bułgaria

https://www.nieruchomoscibulgaria.pl/