O firmie:


Nazwa: MASTER Parkiet


NIP: 5252422074


Adres: Adama Mickiewicza 65


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 01-625


Telefon: 509 358 604


Domena: https://sklep.masterparkiet.com.pl/


Opis:


Będąc dumnym posiadaczem drewnianej podłogi warto zadać sobie odrobinę trudu polegającego na jej odpowiedniej pielęgnacji, by zachować jej pierwotny wygląd i stan naprawdę długo. Zresztą wysiłek ten jest mniejszy niż się wydaje, wystarczy regularne sprzątanie, tak samo jak w przypadku podłogi każdego rodzaju, a także odrobina wiedzy na temat tego, jak postępować i co stosować. Drewno ma pewne wymagania, dość łatwo jest mu zaszkodzić, trzeba zatem unikać między innymi agresywnej chemii, a także narzędzi do czyszczenia o ostrej strukturze, które mogłyby je porysować.

Poza tym, wybierając preparat do mycia takiej powierzchni, trzeba go dobrze dobrać do jej rodzaju. Inne środki są zalecane do mycia i pielęgnacji podłóg lakierowanych, a inne do woskowanych, pierwszym zatem, co należy zrobić, jest określenie rodzaju swojego podłoża. Jeśli jest ono pokryte lakierem, trzeba wybrać łagodny środek, który go nie zarysuje i nie spowoduje jego matowienia - wszak najważniejszą korzyścią z zastosowania lakieru jest spektakularny połysk, który podczas mycia i konserwacji każdy chce spotęgować. Stąd środki do czyszczenia podłóg lakierowanych często mają składniki nabłyszczające - w wielu przypadkach nie jest już potrzebne pastowanie i froterowanie, mające doprowadzić powierzchnię do wysokiego błysku. Poza tym, stosując już takie preparaty, trzeba pamiętać, że nie można używać dużych ilości wody, ponieważ drewniana podłoga, tym bardziej lakierowana, bardzo nie lubi kontaktu z nią - jej nadmierne moczenie może prowadzić nawet do oddzielania się warstwy lakieru!

Proponowane w sklepie MASTER Parkiet produkty przeznaczone do zmywania i jednoczesnej pielęgnacji takiej powierzchni są łatwe w użyciu, ponieważ wystarczy tylko dodać ich niewielką ilość do wody i zastosować miękką szmatkę. Są wydajne i mogą wystarczyć na długi czas, na pewno zatem warto je wybierać zamiast stawiać na przypadkowe środki myjące i ryzykować uszkodzenie podłogi bądź jej oszpecenie poprzez np. odebranie jej blasku. Produkty te nie dają uczucia lepkości i często są bezzapachowe.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O MASTER Parkiet

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

https://www.kancelariamazurek.pl/

Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński

https://prosterozwody.pl/

Smak Dzieciństwa

https://smakdziecinstwa.eu/