O firmie:


Nazwa: Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.


NIP:


Adres: Leśna 5


Miejscowość: Rozgarty


Kod pocztowy: 87-134


Telefon: 56 674-30-20


Domena: https://matbud-torun.pl/


Opis:


Zapotrzebowanie na dobrej jakości materiały i chemię budowlaną, zwłaszcza na terenach, na których powstaje spora ilość inwestycji mieszkalnych i biznesowych, cały czas wzrasta. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe. Mat-Bud sp. z o.o. sp.k. stara się na bieżąco aktualizować ofertę o atrakcyjny dla odbiorcy i przyjazny cenowo asortyment. Z powodzeniem także rozszerza swoją działalność, otwierając nowe punkty sprzedaży. Jednym z miejsc, w którym klient może obecnie nabyć wysokojakościowe elementy i zaopatrzenie, takie jak materiały i chemia budowlana, jest Łódź.

Rozwój firmy wiąże się bezpośrednio z zapewnieniem profesjonalnej obsługi, w tym również doradztwa. Pracownicy dystrybutora doskonale zdają sobie sprawę, że nie każdy kupujący jest obeznany z najnowszymi trendami w budownictwie i może mieć problem z doborem odpowiedniego narzędzia pracy lub rodzaju budulca. Skorzystanie z pomocy kompetentnego pracownika to doceniana także przez klientów pomoc, gdyż pozwala nie tylko znaleźć najlepsze rozwiązanie, ale też zapobiega przestojom czasowym podczas budowy i ogranicza koszty. 

Firma zaprasza do zapoznania się z przygotowaną ofertą i do złożenia zamówienia osoby prywatne i biznesowe, zainteresowane przede wszystkim hurtowymi ilościami przydatnego przy każdej inwestycji budowlanej betonu. Posiada własne mieszalnie i betoniarnie,  a także rozmieszczone strategicznie punkty składowania gotowego wyrobu, co znacznie skraca czas realizacji zamówienia. Zakup materiału jest połączony z usługą dostawczą, wykonywaną na terenie całego kraju. Firma dysponuje odpowiednim do potrzeb zapleczem logistycznym, podejmując się dowozu sypkiego i zestalonego produktu.

Data dodania: 2021-12-21
Autor: Cezary Wasilewski
Źródło:
https://matbud-torun.pl/lodz/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:SEDYMENT

https://www.sedyment.com.pl/

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

http://mecenas-pacewicz.pl/

AUTOMATIK ELEKTROCIEPŁO

https://elektrocieplo.pl/