O firmie:


Nazwa: Mensa Home


NIP:


Adres: Słowiańska 22


Miejscowość: Leszno


Kod pocztowy: 64-100


Telefon: 883680001


Domena: https://mensahome.eu


Opis:


Sztućce to elementy wyposażenia kuchni i jadalni używane każdego dnia. Z tego powodu tak ważna jest ich jakość czy możliwość mycia w zmywarce, bez ryzyka pojawiania się odbarwień bądź zniszczeń. Stanowią one częsty wybór u osób wybierających się na parapetówkę i rozglądających się za praktycznym upominkiem dla znajomych czy członków rodziny, którzy kupili mieszkanie oraz właścicieli lokali gastronomicznych. Eleganckie i błyszczące noże i widelce znajdujące się na stołach stanowią przydatną ozdobę. Przed zakupem sztućców należy zwrócić uwagę na ich materiał. Za najdroższe uznaje się srebro, które jest przyjazne dla zdrowia i nie wchodzi w reakcję z produktami spożywczymi. Kojarzy się z prestiżem i sprawdza się zwłaszcza w trakcie uroczystych spotkań.

Innym rozwiązaniem wartym uwagi jest stal nierdzewna, czyli metal, na którym nie pojawia się korozja, dlatego sztućce mogą być myte w zmywarkach lub ręcznie, za pomocą silniejszych detergentów. Materiał ten jest lekki, co przekłada się na wygodę użytkowników, a ze względu na łatwość formowania przyjmuje rozmaite kształty. Największym zainteresowaniem cieszą się noże, łyżki oraz widelce srebrne, uznawane za uniwersalne. Doskonale wpasowują się we wnętrza nowoczesne oraz klasyczne i nie wychodzą z mody.

Firmą zajmującą się ich sprzedażą jest Mensa Home. Jej katalog obejmuje sztućce Villeroy&Bosch, sprzedawane w praktycznych zestawach, różniących się od siebie liczbą elementów. Odznaczają się one idealnie gładką strukturą i gwarantują wygodę użytkowania. To świetny wybór w przypadku osób ceniących sobie minimalizm, które nie chcą przepłacać. Czekają na nie zestawy składające się z 30 elementów, takich jak widelce, widelczyki do ciasta, łyżki, łyżeczki oraz noże.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Mensa Home

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

https://tdmtarasy.pl/

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

https://meblopol24.pl/

Duda-Cars S.A.

https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/