O firmie:


Nazwa: MetalMix


NIP: 923-147-49-55


Adres: Bohaterów Bielnika 23


Miejscowość: Wolsztyn


Kod pocztowy: 64-200


Telefon: 604 348 429


Domena: https://metalmix.info/


Opis:


Aby zapewnić użytkownikom przestrzeni miejskiej odpowiednie warunki do korzystania z takich stref, jak parki, place zabaw czy parkingi, warto postarać się o właściwe wyposażenie. Niezbędne z pewnością są ławki. Wykorzystywanym powszechnie modelem jest wersja z oparciem, ciesząca się niesłabnącym uznaniem zarówno wśród osób starszych, jak i dzieci. Minusem takiego rozwiązania jest jego wielkość, nie zawsze przystająca do możliwości metrażowych. Aby zachować oczekiwaną funkcjonalność, wielu administratorów zdecydowało się doposażyć podległy im teren w ławki parkowe bez oparcia.

Obie wersje mają swoich zwolenników i przeciwników. Składając zamówienie, warto przede wszystkim zastanowić się, jaki model będzie najlepiej komponował się w danej przestrzeni i jakie będzie jego główne przeznaczenie. Na ścieżkach zdrowia lub przy placach zabaw, gdzie wiele osób odpoczywa w otoczeniu zieleni lub przesiaduje z dziećmi, lepszą opcją są siedziska pozwalające na odciążenie kręgosłupa. Na ulicach natomiast, gdzie jest niewiele miejsca, sprawdzą się proste ławki umożliwiające jedynie krótki odpoczynek, położenie zakupów i odciążenie rąk lub też chwilową przerwę podczas przejażdżki rowerem.

Firmą, w której ofercie można znaleźć oba wspomniane modele, jest MetalMix Krzysztof Szyper. To działający od lat na polskim rynku dostawca sprawdzonych, wysokojakościowych, estetycznie wykonanych i wytrzymałych elementów przestrzennych składających się na małą infrastrukturę. Proponuje szeroki wybór produktów w przystępnej cenie. Jego kadra, mając do dyspozycji odpowiednio zaopatrzone zaplecze magazynowe i logistyczne, jest w stanie w krótkim czasie zrealizować i dowieźć do klienta zamówienie pojedyncze i hurtowe.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O MetalMix

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

https://tdmtarasy.pl/

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

https://meblopol24.pl/

Duda-Cars S.A.

https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/