O firmie:


Nazwa: Metropolis Krzysztof Bugaj


NIP: 7262354949


Adres: Ogrodowa 72


Miejscowość: Łódź


Kod pocztowy: 91-071


Telefon: 42-663-87-71


Domena: http://metropolis-rent.pl/


Opis:


Wypożyczalnie samochodów, wśród których znalazła się METROPOLIS RENT, powstały z myślą nie tylko o indywidualnych klientach, ale także o firmach. Ich oferta przewiduje wynajem krótko- oraz długoterminowy. Ta pierwsza opcja najlepsza jest w przypadku tych osób, które wybierają się na stosunkowo niedługi wyjazd w związku np. z urlopem, delegacją lub są zmuszone do oddania swojego auta do naprawy. Wynajem długoterminowy samochodów natomiast powstał głównie z myślą o firmach, które z różnych powodów nie decydują się na zakup aut.

Jaka jest wada takiego rozwiązania? Jest ona taka sama, jak w przypadku wszystkiego, co się wynajmuje - otóż rzecz ta, choć wkładasz w nią swoje pieniądze, nie będzie nigdy Twoją na własność. Chyba że zdecydujesz się na wykupienie samochodu. Na szczęście jest wiele zalet, które są dowodem na to, iż warto zdecydować się na wypożyczenie pojazdu. Pierwsza sprawa, która jest bardzo istotna, to brak opłaty wstępnej. Klient płaci wypożyczalni stałą, ustaloną wcześniej stawkę. Oznacza to, że wynajem odbywa się na prostym, przejrzystych warunkach. Najemca doskonale wie, ile będzie wynosił np. miesięczny koszt korzystania z wynajętego samochodu i nie zaskoczy go jakaś nagła zmiana ceny wypożyczenia auta. Wydatek ten może on wpisać w koszty uzyskania przychodu.

Klient ma możliwość ustalenia czasu trwania umowy, co sprawia, że czuje się on pewniejszy, a także nie ciąży nad nim żadna presja. Nie musi on też pilnować terminu przedłużenia ubezpieczenia pojazdu i nie ponosi kosztów z nim związanych. Wypożyczalnia dba o serwisowanie auta, w tym również ogumienia. To normalne, że samochód w pewnym momencie, na skutek jego użytkowania, odmówi posłuszeństwa. W tej sytuacji to wypożyczalnia ponosi koszt naprawy pojazdu. Odciążenie klienta w tych kwestiach powoduje, że może on skupić się tylko i wyłącznie na ważnych dla niego sprawach firmy.

METROPOLIS RENT to wypożyczalnia, która ma swoją siedzibę w Łodzi. Oferowane przez nią warunki wynajmu zadowolą każdego klienta. Jeżeli chcesz skorzystać z jej usług, odwiedź stronę metropolis-rent.pl.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Metropolis Krzysztof Bugaj

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Linguemix

https://linguemix.eu/

Kancelaria Prawna Meritum Agnieszka Mikołajczyk

https://meritumodszkodowania.pl/

AGRO-OGRODNICZY.PL

https://agro-ogrodniczy.pl