O firmie:


Nazwa: MOBIFRAME


NIP: 728-27-30-338


Adres: Lodowa 106a


Miejscowość: Łódź


Kod pocztowy: 93-232


Telefon: 519798943


Domena: https://mobiframe.eu


Opis:


Na podróżowanie kamperem decyduje się wiele osób. Nie brakuje chętnych, którzy decydują się nie tylko na wypożyczenie, ale na zakup tego rodzaju pojazdu. W ten sposób można sobie zapewnić możliwość komfortowego zwiedzania, idealnie dopasowanego do oczekiwań. Takim autem bez problemów można dotrzeć do różnorodnych miejsc, gwarantujących przestrzenie parkingowe oraz dodatkową infrastrukturę, która pozwala wygodnie spędzić czas nad morzem, jeziorem, w górach, a nawet w dużym mieście. Oczywiście warto pamiętać, że niezwykle ważne jest zapewnienie sobie wygody także w trakcie jazdy. Na mobiframe.eu można zapoznać się z możliwościami zabudowy kamperów.

Zakres możliwości, jeśli idzie o wewnętrzne wyposażenie tego typu pojazdów, jest dość szeroki. Można wyposażyć auto w kanapy, fotele, podłogi oraz rozwiązania pozwalające na ich obracanie, poruszanie czy składanie, a także przechowywanie rozmaitych rzeczy. Bardzo przydatnym i funkcjonalnym elementem wyposażenia są siedzenia do kampera. Nie ma znaczenia, czy w grę wchodzą kanapy, czy fotele, warto zadbać o wygodne produkty o odpowiedniej wielkości, z możliwością rozkładania i składania, dysponujące możliwościami przesuwania lub mocowaniem na stałe, posiadające obrotnice i inne akcesoria. Są to rozwiązania, które gwarantują komfort, a ten jest bardzo ważny w trakcie podróżowania kamperem. Sprawdzeni projektanci, konstruktorzy i wykonawcy tego typu elementów są w stanie zapewnić szybką realizację oraz funkcjonalność poszczególnych elementów.

W wielu przypadkach dostępne są standardowe modele kanap bądź foteli czy innych produktów. Trzeba jednak mieć na uwadze, że doświadczeni producenci zapewniają też stworzenie rozwiązań niestandardowych.

Data dodania: 2023-04-13
Autor: Dorota Wysocka
Źródło:
https://mobiframe.eu/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O MOBIFRAME

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Metropolis Krzysztof Bugaj

http://metropolis-rent.pl/

Linguemix

https://linguemix.eu/

Kancelaria Prawna Meritum Agnieszka Mikołajczyk

https://meritumodszkodowania.pl/