O firmie:


Nazwa: MODERNA POOL&SPA Spółka z o.o.


NIP: 7252324728


Adres: Sienkiewicza 85


Miejscowość: Łódź


Kod pocztowy: 90-057


Telefon: 512512105


Domena: https://moderna-baseny.pl/


Opis:


Utrzymanie wody basenowej w czystości to spore wyzwanie. Środki chemiczne nie wystarczą. Warto zdecydować się na automatyczny odkurzacz do basenu, który usuwa zanieczyszczenia za pomocą specjalistycznej szczotki. Jak używa się tego produktu w praktyce i jakie są jego zalety?

Przede wszystkim nowoczesny odkurzacz działa w trybie automatycznym, co oznacza mniej pracy dla ludzi i łatwiejszą konserwację zbiornika. Robot przesuwa się po dnie i ściankach basenu. Wyposażono go w funkcję wykrywania przeszkód, dzięki której omija kable i działa w bezpieczny, kontrolowany sposób.

Wysokiej jakości odkurzacz basenowy jest energooszczędny. Zapewnia szybkie i stosunkowo tanie czyszczenie. Jest to możliwe dzięki dużej sile ssania i zestawom szczotek PVC, które wyróżniają się dużą przyczepnością. Na stronie internetowej pod adresem moderna-baseny.pl przedstawiono ofertę sklepu specjalizującego się w sprzedaży tego typu urządzeń. Można kupić w nim produkty przeznaczone do basenów o różnej powierzchni. Przy zakupie trzeba zapoznać się ze wskazaniami producenta. Istnieje możliwość wyboru preferowanego koloru odkurzacza, dostępne są na przykład modele niebieskie, żółte, pomarańczowe, zielone i czerwone.

Dlaczego warto czyścić swój basen za pomocą automatycznego odkurzacza? To dobry sposób na zapewnienie optymalnych warunków higienicznych dla pływaków oraz zmniejszenie ilości używanej chemii. Mniej środków chemicznych to niższe koszty oraz bezpieczniejsza woda, która nie powoduje reakcji alergicznych.

Roboty odkurzające w trybie automatycznym znajdują zastosowanie w basenach sportowych, rekreacyjnych i prywatnych. Kosztują średnio około kilku tysięcy złotych i łatwo dostosować je do swoich indywidualnych potrzeb.

Data dodania: 2023-11-25
Autor: Marcin Adamczyk
Źródło:
https://moderna-baseny.pl/odkurzacze-automatyczne/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O MODERNA POOL&SPA Spółka z o.o.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Metropolis Krzysztof Bugaj

http://metropolis-rent.pl/

Linguemix

https://linguemix.eu/

Kancelaria Prawna Meritum Agnieszka Mikołajczyk

https://meritumodszkodowania.pl/