O firmie:


Nazwa: Moderno Mundo Sp.z o.o.


NIP: 779-23-88-376


Adres: Firmowa 10


Miejscowość: Gądki


Kod pocztowy: 62-023


Telefon: 61 306-77-77


Domena: https://modernomundo.pl/


Opis:


Nie każda firma zajmująca się produkcją żywności posiada odpowiednie maszyny, które są w stanie stworzyć folie do pakowania. Producent Moderno Mundo może zagwarantować ze swojej strony wysokiej jakości laminaty pod maszyny flow pack. Są one nawinięte na rolkę, dzięki czemu świetnie sprawdzają się do szybkiego zainstalowania na maszynę pakującą. W ofercie znaleźć można folie:

  • zadrukowane,
  • metalizowane,
  • transparentne.

Niezależnie od wyboru, każdy z produktów jest bardzo wytrzymały i świetnie sprawdzi się w przypadku zamknięcia surowego mięsa, ryb, warzyw, gotowych dań itd.

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że producent może zapewnić ze swojej strony najlepszą grubość laminatu, dostosowanego do konkretnej maszyny oraz pakowanego produktu. Nie każdy musi mieć wiedzę z zakresu dobierania foli do urządzeń. Zespół postara się w sposób kompleksowy zaopiekować klientem, gwarantując nie tylko realizację zlecenia, ale również doradztwo.

Oprócz wysokiej jakości laminatów do uzupełnienia maszyn firma zapewnia ze swojej strony najróżniejsze worki, doypacki, jak i usługi nadruków fleksograficznych. Pełny opis pozostałych artykułów zawsze można odnaleźć na oficjalnej stronie internetowej producenta.

Proponowane laminaty są w wersjach standardowych, jak i z dodatkami antifog, evoh czy peel. Oczywiście na życzenie klienta wykona się każdą inną aplikację, dlatego stale poszerza się grono zadowolonych zleceniodawców. Warto podkreślić, że kompleksowa opieka skupia się również na doradztwie, jaki materiał na opakowanie będzie najbardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne lub, czy dany nadruk będzie dobrze widoczny.

Pośród propozycji znajdują się również gotowe worki stojące lub płaskie oraz folie rolowe. Rozbudowany park maszyn jest w stanie wykonać naprawdę duże zamówienie w krótkim czasie. Należy również podkreślić solidność każdego z opakowań oraz dokładność w najmniejszych detalach graficznych. Kontakt z działem projektu i realizacji pozwoli być na bieżąco na każdym etapie, dzięki czemu można wprowadzać drobne zmiany jeszcze przed wykonaniem całego zlecenia.

Data dodania: 2020-09-25
Autor: Justyna Gajewska
Źródło:
https://modernomundo.pl/oferta/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Moderno Mundo Sp.z o.o.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

https://tdmtarasy.pl/

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

https://meblopol24.pl/

Duda-Cars S.A.

https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/