O firmie:


Nazwa: MyHappyOcean - Opakowania Ekologiczne


NIP: PL9511538610


Adres: Zapłocie 256


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 02-970


Telefon: + 48 509 295 620


Domena: https://myhappyocean.pl/


Opis:


Każdego dnia na wysypiska trafiają miliony ton odpadów plastikowych, które powoli, acz skutecznie zatruwają środowisko. Nie inaczej jest jeśli chodzi o oceany, do których wciąż wiele krajów wyrzuca śmieci, powodując tym samym m.in. cierpienie żyjących tam stworzeń. Przeciwdziałanie temu leży w interesie wszystkich, dlatego dąży się do zastosowania rozwiązań, które pozwolą ograniczyć szkody wyrządzane naturze. Istotnym krokiem jest zastąpienie wyrobów plastikowych przez opakowania biodegradowalne lub nadające się do recyklingu. Bardzo wielu przedsiębiorców działających w branży gastronomicznej zdecydowało się już na wymianę naczyń na takie, które nadają się do recyklingu lub kompostowania i szybko ulegają biodegradacji.

Na stronie myhappyocean.pl można znaleźć sklep internetowy, który dysponuje rozmaitymi opakowaniami wyprodukowanymi np. z pozostałości roślinnych, w tym talerze, miski, kubki, a nawet sztućce. W ofercie hurtowni można znaleźć nawet jadalne naczynia z otrąb pszennych, cechujące się wytrzymałością na temperatury w zakresie od -20 do +100 stopni. Są to produkty wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie, dostępne w różnych wielkościach.

Hurtownia ta ma w sprzedaży małe i duże talerze, a także miski o średnicy 20 cm, pakowane w paczki po 10 lub 100 sztuk. Są to produkty przyjazne środowisku, rozkładające się zaledwie w 30 dni. Nie tylko spełnią swoje zadanie jako naczynia, ale także użyźnią glebę, gdzie w końcu trafią. Są to naczynia jednorazowe, które po skończonym posiłku można wyrzucić na kompost, ale można je także skonsumować, dostarczając błonnika organizmowi. W procesie ich produkcji nie użyto żadnych dodatków chemicznych, dlatego można je bezpiecznie schrupać.

Produkty te doskonale sprawdzą się zarówno w punktach gastronomicznych, jak i podczas ogrodowego spotkania z przyjaciółmi. Decydując się na takie rozwiązania w swojej firmie, można nie tylko zadbać o bezpieczeństwo przyrody, ale także podnieść prestiż lokalu i przyciągnąć klientów, którym również leży na sercu dobro planety.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O MyHappyOcean - Opakowania Ekologiczne

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

https://www.kancelariamazurek.pl/

Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński

https://prosterozwody.pl/

Smak Dzieciństwa

https://smakdziecinstwa.eu/