O firmie:


Nazwa: Neo Reklamy


NIP:


Adres: Przemysłowa 44


Miejscowość: Wola Rębkowska


Kod pocztowy: 08-410


Telefon: 505 788 464


Domena: http://www.neoreklamy.pl/


Opis:


Jeśli prowadzisz swoją firmę lub zawodowo zajmujesz się promocją i marketingiem innych przedsiębiorstw, na pewno nieustannie szukasz skutecznych sposobów na rozreklamowanie swojej marki. W niektórych branżach jedną z najbardziej niedocenianych form takiej reklamy jest, na przykład oklejenie służbowego samochodu specjalistyczną folią. 

Jakie są podstawowe zalety takiego rozwiązania?

Po pierwsze, efektowność i oryginalność projektu. Dzisiejsza technologia umożliwia wyprodukowanie bardzo nietypowych rodzajów folii. Tak oklejone auto od razu przykuje wzrok każdego przechodnia i zostanie zapamiętane. Mając na uwadze charakter i specyfikę firmy, a także rodzaj auta, które ma być oklejone, można w projekcie wykorzystać matowe wykończenie, metaliczne efekty, czy nietuzinkowe połączenia kolorów.

Po drugie, koszty i trwałość wykonania. Jeśli jesteś zainteresowany oklejeniem pojazdu, powinieneś znaleźć profesjonalną firmę, specjalizującą się w wykonywaniu tego rodzaju usług. Dlaczego? Ponieważ wbrew pozorom, sztuką jest naklejenie folii w sposób prawidłowy i trwały. Współpracując ze specjalistą, możesz mieć pewność, że produkt dłużej pozostanie na karoserii i dłużej będzie cieszył oko. Pozwoli ci to zaoszczędzić na ewentualnych poprawkach, dodatkowo raz zainwestowane pieniądze będą efektywnie wykorzystywane. 

Po trzecie, nieograniczone możliwości. Folią można okleić praktycznie każdy rodzaj samochodu, od niewielkiej osobówki, po kilkumetrowe ciężarówki. Dodatkowo na folii można zaprezentować: 

  • dane kontaktowe, 
  • logotyp, 
  • asortyment, 
  • listę usług,
  • inne istotne informacje.

Takie rozwiązania sprawiają, że samochód staje się często mobilną wizytówką firmy, dlatego coraz więcej właścicieli decyduje się na takie rozwiązania.

Firma NeoReklamy od wielu lat oferuje klientom oklejanie samochodów w Warszawie. Aktualnie dzięki dużej hali, może jednocześnie obsługiwać kilka pojazdów. Dzięki profesjonalnym maszynom tnącym i drukującym naklejona przez pracowników folia przez wiele lat utrzymuje się na karoserii, dodatkowo ochraniając ją przed korozją.

Data dodania: 2020-06-07
Autor: Łukasz Wiśniewski
Źródło:
http://www.neoreklamy.pl/oklejanie-samochodow


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Neo Reklamy

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

https://www.kancelariamazurek.pl/

Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński

https://prosterozwody.pl/

Smak Dzieciństwa

https://smakdziecinstwa.eu/