O firmie:


Nazwa: NFK J. KOPA Sp. J


NIP:


Adres: Kościelna 7


Miejscowość: Aleksandrów Łódzki


Kod pocztowy: 95-070


Telefon: 42 712 56 10


Domena: https://www.nfk.com.pl


Opis:


Obowiązki wykonywane na halach magazynowych powinny zostać odpowiednio zaplanowane. Niezwykle pomocne są tutaj różnego rodzaju urządzenia, które pozwalają na optymalną organizację i szybkie znalezienie poszukiwanych produktów na terenie wielkiego zakładu. Nieodłącznym elementem wykorzystywanym w pracy magazyniera jest wózek widłowy, za pomocą którego można przewozić wielkie i ciężkie ładunki lub też transportować kilka mniejszych paczek jednocześnie. Kluczowe jest jednak, aby dopasować właściwy model wózka do branży, w której działa dana firma oraz użytkowanej powierzchni.

Modele magazynowych wózków widłowych

Dużym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców cieszą się wózki kompletacyjne, które wręcz powinny być wykorzystywane właśnie na terenie magazynów. Należy jednak pamiętać, że przy każdej zmianie wózka wyznaczony operator powinien przejść dodatkowe szkolenie (poza podstawowym i wymaganym) z obsługi nowej maszyny. Kompletacyjny wózek widłowy jest przeznaczony do użytku wewnątrz pomieszczeń.

Łódzka marka NFK J. KOPA specjalizuje się w dystrybucji niezawodnych w działaniu wózków widłowych. Firma dysponuje przeróżnymi modelami, w tym m.in.:

  • kompletacyjnymi,
  • paletowymi transportowymi,
  • paletowymi podnośnikowymi,
  • wysokiego składowania.

Klienci mają do wyboru zarówno nowe wózki elektryczne, spalinowe i bi-energy, jak również używane urządzenia w niskich cenach. Na miejscu działa także serwis wózków i podnośników, w ramach którego wykonywane są przeglądy techniczne, diagnostyka oraz wymiana niesprawnych części. Ponadto firma zajmuje się organizacją szkoleń dla operatorów wózków widłowych, w czasie których poruszane są podstawowe zagadnienia z obsługi pojazdu i zachowania norm bezpieczeństwa.

Data dodania: 2022-01-29
Autor: Łukasz Olszewski
Źródło:
https://www.nfk.com.pl/wozki-widlowe/kompletacyjne


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O NFK J. KOPA Sp. J

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Metropolis Krzysztof Bugaj

http://metropolis-rent.pl/

Linguemix

https://linguemix.eu/

Kancelaria Prawna Meritum Agnieszka Mikołajczyk

https://meritumodszkodowania.pl/